Jump to content

borgun

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About borgun

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

525 profile views
 1. Merhaba , önceki mesajda iletildiği üzre problem uzaktan bağlantı ile giderilmiştir , teşekkürler..
 2. Merhaba , şu an musaitim bağlanabilirmisiniz?
 3. Merhaba , gün içinde hangi saatler gibi müsait olabiliyorsunuz? Hangi program ile yapabiliriz bağlantıyı , mesela Ammy olur mu?
 4. Merhaba , sürücüleri ve biosu güncelledim. Denetim masasından ,listedeki programların çoğunu kaldırdım , sadece işim nedeniyle kullandığım ve sorun çıkarmadığına emin olduğum birkaç program kaldı. Temp klasorlerini sildim. Buraya kadar yaptıklarımdan sonra tekrar denedim sorun devam etmekte. HUAWEI programına baktım denetim masasında , "Data Car Driver" olarak gözüküyor.Yani modem değil acaba sd kart okuyucunun sürücüsü müdür ve yine de kaldırayım mı? Not : Ekran kartı sürücüsü güncellemeyi bilmiyorum , gerekli ise yardımınız ile güncelleyebilirim. Teşekkürler...
 5. Merhaba , öncelikle teşekkürler. Söylediğiniz gibi yaptım , link aşağıdadır.Teşekkürler http://dosya.co/fryl6nyzoobw/GSI6_VAIO_Sin..._27_53.zip.html
 6. Merhaba , internet security 2017 programını , windows 7 home ye başarılı şekilde kurmama rağmen , windows 8 e kuramıyorum , kurarken kaspersky lab sunucusuna bağlantı hatası veriyor.Programın windows 8 uyumlu olduğunu biliyorum.Acaba kurarken yapmam gereken farklı bir işlem varmı? (internet bağlantısını ve firewall ı kontrol ettim)
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.