Jump to content

murat5038

Moderators
 • Posts

  829
 • Joined

 • Last visited

Reputation

275 Excellent

Recent Profile Visitors

12945 profile views
 1. https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win24.1/tr-TR/86786.htm https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win24.1/tr-TR/85218.htm https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win24.1/tr-TR/85001.htm Bu adımları okuyun. Bu adımlardan sonra yine çözüm olmaz ise bildirin.
 2. Kaspersky VPN hizmeti kaldırmanız yetmiyor. Kaspersky ağ ve VPN ayarları mevcut Kaspersky tabanında: https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Win21.17/tr-TR/127064.htm https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Win21.17/tr-TR/201830.htm Bize ulaşın kısmından ulaşabilirsiniz desteğe: https://support.kaspersky.com/tr/b2c/tr
 3. Sitenize SSL sertifikası eklerseniz sorun ortadan kalkacaktır. https://support.kaspersky.com/consumer/faq-for-home-products#my-site-is-blocked-by-application https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Win21.17/tr-TR/227390.htm https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Win21.17/tr-TR/157530.htm Buradan sitenize izin verip, güvenilirlere ekleyebilrsiniz.
 4. O kadar yavaşlık olması normaldir. Sistem kaynaklı, arka plan uygulamaları vb. bir çok etken mevcut. Biri kullandığınız tarayıcının kendi servisi biri harici olarak çalışan bir yazılım. Yavaş gösterilmesinin bir diğer nedeni de ilgili siteden veri çekip güvenliği elden bırakmadan size doğru yanıtı vermesi içindir.
 5. Bunu satın alım yaptığınızda otomatik yenileme kutucuğunu işaretlediyseniz mümkün olacak.
 6. Güncelleme sonrası bilgisayarı yeniden başlattınız mı? Yönetici olarak komut penceresin açıp sfc /scannow yazıp tamamlanmasını bekleyip sistemi yeniden başlatın. Sorun devam ediyorsa Kaspersky kaldırıp yeniden yükleyin. Eğer bu tarama işlemi diğer disk bölümlerinde de aynı şekilde ise bunu yapın. Sadece bir klasör veya bir disk bölümünde geçerliyse farklı bir durum söz konusu olabilir.
 7. https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win24.1/tr-TR/156239.htm https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win24.1/tr-TR/257348.htm Bunları okuyun. Yeterli gelmediyse teknik desteğe durumunuzu iletmelisiniz.
 8. Türkçe kurallarına, forum kurallarına uymayan çok mesajınız bulunuyor. Bunu uyarı olarak alın. Anı maddeleri tekrar ekleyip yeni konu açmamanız gerekiyor. Genel olarak cevap vereceğim Türkçe kurallarına uyum sağlamadığınız için. Akıllı ev monitörü dediğiniz bağlı cihaz ve izleme etkinlikleri olduğu için farlı cihazlardan alınan veriler ne kadar geç gelirse o kadar sekteye uğrar ve gecikme yaşanması normaldir. Kaspersky Plus, bünyesinde kendi VPN alt yapısı bulunduğu için Opera VPN hizmetini engelleyebilmektedir.Kaspersky ayarlarından ve Kaspersky VPN servisini kullanmıyorsanız kaldırıp/kapatıp kullanabilirsiniz. Kaspersky güncellemeleri ayarlaran hangi zaman dilimlerinde ve hangi koşullarda güncelleme yapacağı ayarlanabilmektedir. Reklam engelleme konusunda Kaspersky tarafından daha tanınmamış bir reklam veren veya site olduğundan engellenmemiş olabilir, teknik desteğe bildirip engellenmesi sağlanabilir geri bildirimlerinizle. Tarama bitiminde Kaspersky penceresi üzerindeyseniz bildirim gelmeyebilir normaldir. Yine de Kaspersky ayarlarından bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Diğer hata olduğunu düşündüğünüz şeyleri teknik desteğe bildirmeniz gerektiğini hatırlarım. İyi günler dilerim.
 9. HAngi işlemi nereden yaptığınızı bilmediğim için bir şey diyemiyorum. İki ayrı üyeliğiniz de olabilir süre uzamışta olabilir. Bunu MyKaspersky üzerindne lisanslar kısmında görüntüleyebilirsiniz.
 10. Kaspersky kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin. En başta ekran kartı ve chipset sürücüleriniz güncel olduğuna eminseniz bu işlemi yapın. Eğer sorun devam ediyorsa ve donanımsal olarak güncel bir cihaza sahipseniz buradaki ayardan ilgili oyun veya güvendiğiniz uygulamaya izin vermeyi deneyin: https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Win21.17/tr-TR/82507.htm
 11. Kullanımını doğru şekilde yaptığınıza emin olun: https://support.kaspersky.com/KSDE/Win5.17/tr-TR/127057.htm Doğru yaptığınıza eminseniz teknik desteğe başvurun yaptıklarınızı özet şeklinde anlatarak.
 12. Resimde anlatıldığı gibi size gerekli açıklama yapılmıştır. Orada altını çizdikleriniz farklı sitelerden bahsediyor sizin bahsettiğiniz bir siteden bahsetmiyor. 2. satırda yazdığı gibi ip kısıtlaması veya uygulama kısıtlaması seebyle engellemişolabilirler. Bu da Kaspersky tarafıdnan sadece değil girdiğiniz sitenin yönetimi ile de alakalıdır.
 13. murat5038

  Satın alım

  Genelde 24 saat içerisinde doğru mail ve banka ödemesinde sıkıntı çıkmadıysa ulaşacaktır. Yeni ürünlerden aldıysanız My Kaspersky hesabınıza otomatik tanımlanacaktır, mail beklemenize gerek yok o yüzden.
 14. Bunu Kaspersky desteğe bildirmeniz gerekiyor. Ağ sürücüleri, tarayıcı, OS sürümü gibi unsurlardan dolayı farklı cihazlarda farklı sonuçlar görebilmeniz normal. Bir sorun kaynaklıysa Kaspersky tarafında çözülecektir güncellemelerle.
 15. Şuan durum nedir? Zamanla güncellemeler olabiliyor o yüzden ulaşamamış olabilirsiniz. Şuan ben girebiliyorum.
×
×
 • Create New...