Jump to content
Sign in to follow this  
copsn

kis 2015 lisans prob.

Recommended Posts

Merhabalar,dün sanalpazar üzerinden bir satıcıdan kis lisansı aldım ancak fatura için adres girmek gerekiyormuş ben adresimi ve tc kimlik numaramı vermek istemediğimden dolayı(fatura olayını bilmiyordum) adresi salladım.satıcıya yeni adresimi mesaj olarak attım ancak cevap vermedi.

eğer olurda faturayı adresime yollamazsa herhangi bir sorun olduğunda(key bloklanırsa veya formattan dolayı aktifleştirme sınırını aşarsam) teknik destekle iletişime geçersem ve benden serialin benim olduğumu kanıtlamamı isterlerse elimde sadece sanalpazardan aldığımı kanıtlayan sipariş belgesi ve satıcının keyi mesaj yoluyla gönderdiği mesajım var.bunları kanıt olarak sunabilir miyim?

keyi mykaspersky kayıt ettim

Herkese teşekkürler

Edited by copsn

Merhaba,

Gittigidiyor, sanalpazar, ebay vb. gibi, ikinci el satışına müsait sitelerden alınan kodların engellenmesi / bloklanması durumunda maalesef Kaspersky Lab tarafından herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Ürün alırken sıfır ürün satan bayiilerden veya direkt olarak Kaspersky Lab Online Satışından ürün almanızı tavsiye ediyoruz.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.