Jump to content

Bevkon

Members
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by Bevkon


 1. Samsung Galaxy S4 akıllı cihazım var. Kaspersky Securty Android ürününü lisanslı olarak kullanıyorum. Uygulamada bütün özellikleri kullanabilirken ancak tarama yaptıramıyorum. Tarama yap seçeneğine tıkladığımda uygulama otamatşkmen kendiliğinden kapanıyor. Android telefonumu tarama yaptıramayacaksam Kaspersky nin ne anlamı kaldı ? Lütfen yardımcı olurmusunuz ?


 2. Selamun aleykum.

   

  KIS 2013 kullanıcısıyım. Evde bulunan bilgisayarımda Ebeveyn Denetimi uyguluyorum. Ancak Ebeveyn Denetimini etkinleştirdiğim zaman google ye giremiyorum. Googleye girmeye denediğimde şu yazı ile karşılaşıyorum ;

   

  SSL bağlantısı hatası

  Sunucu ile güvenli bağlantı kurulamıyor. Bu durum sunucuyla ilgili bir sorundan kaynaklanabilir veya sahip olmadığınız bir istemci kimlik doğrulaması sertifikası gerekiyor olabilir.

  Hata kodu: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

   

   

  Ebeveyn Denetimini devre dışı bıraktığım zaman ise direk olarak google ye giriş yapabiliyorum. Ebeveyn Denetiminin içindeki her türlü ayarları en ince ayrıntısına kadar gözden geçirdim. Ancak google ye girmesini engelleyecek bir durum yok. Bu sorun neden kaynaklanıyor. Sorunumu çözmenizi rica ediyorum ?

×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.