Jump to content

kumdankale

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About kumdankale

 • Rank
  Candidate
 1. Mailime gelen yenileme linkiyle yenileyebildim en sonunda, yoksa hiçbir şekilde olmuyordu.
 2. Türkçe siteden almıştım Türk Lirası ile. giriş yaptım lisans görünüyor hatta lisans yenilemeye bastığımda http://www.kaspersky.com/tr/license_renewa...xxxx(lisansım) sayfasına yönlendiriyor ama tekrar http://www.kaspersky.com/tr/license_renewal sayfasında hiçbir şey yapılmamış gibi tekrar lisans istiyor yazdığımda yine aynı sayfa . chrome'da deniyorum internet explorer'da da denedim yine aynı sorun.
 3. Merhaba, Türkçe KIS 2013 yüklü. Programdan "Lisans yenileme satın al" kısmına bastığımda açılan sayfa "Please enter valid license information" hatası veriyor. Normal olarak kodu yazdığımda ise tekrar hata vermeden http://www.kaspersky.com/tr/license_renewal sayfasına yönlendiriyor sürekli. http://www.kaspersky.com/renew_license sitesinden kodu yazarak girdiğimde ise yenileme teklifleri geliyor(İngilizce ve dolar kuruyla) fakat belirttiğim gibi Türkçe siteden veya programdan sorun çıkarıyor. Problem nerede olabilir?
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.