Jump to content
CO

İzin verilen URL'yi tekrar nasıl engelleyebilirim?

Recommended Posts

Merhaba,

Birden fazla sekme açık şekilde Google Crome  kullanıyordum.Bana gönderilen dosya ekini almak için izin vermem gerekiyordu. Ancak onun yerine başka sekmedeki ilk defa bakacağım URL'ye izin verdim. Genel tarama yaptım bir sorun çıkmadı. Ancak eski haline getirmek istiyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim? 

Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Share this post


Link to post

Doğru anlamışsınız. Benzer bir örneği  gönderiyorum. "Bu web sayfanın yanlışlıkla engellendiğini düşünüyorsanız buraya tıklayın. Uygulama bir daha bu sayfayı engellemez." şeklindeki yazıyı tıkladım.  Engellemeyi kaldırdı.  Engellemeyi kaldırdığım url yi tekrar nasıl erişim engellemesi sağlayabilirim? 

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı1.PNG

Share this post


Link to post

Onu siz engellememişsiniz ama KSN tarafından zararlı olduğu tespit edilmiş ve engellenmiş. KSN kullanıcılarının yanlış bildirdiğine, kesin olarak zararsız olduğuna emin iseniz son resimde tıklayın dediği yere tıklayıp yönlendirmeleri takip etmeniz gerekiyor.

Share this post


Link to post

Merhaba

Cevabınız için teşekkür ederim. Varsayılan ayarlara dönüldüğü zaman sayfayı  tekrar engeller mi?

Share this post


Link to post

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.