Jump to content
Sign in to follow this  
kerbenux

Kaspersky 24 gün kaldı ama ...

Recommended Posts

Merhabalar.yaklaşık 4 yıldır kaspersky kullanıcısıyım ama gel gelelim 4 yıl içinde başımıza sürekli farklı yeni hatalar ile çıkmaya devam ediyor.

Yakun zamanda aldığım hata.Sürekli kapalı durumda olması.windows da bu durumdan dolayı http://prntscr.com/1fm96k böyle bir hata veriyor.açıyorsunuz sonra belli bir süre sonra yine aynı şekilde Kaspersky off duruma geçiyor.

 

Share this post


Link to post

Kasperskyı Denetim masasından Kaldırıp, Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve güncel sürümü indirip tekrar yükleyin. Eğer Bu durum kasperskyı tekrar kurarken başarısızlıkla sonuçlanır veya Kurdukdan sonra eğer yine güvenlik duvarı ile ilgili uyarıyı görürseniz Sisteminizde sorun var demektir. "sfc /scannow" ve "chkdsk /f /r" komutlarını yönetici konsolunda çalıştırıp bilgisayarı yeniden başlatın.

Bunu yaptıkdan sonra Aynı uyarı geldiğinde Kaspersky İnternet security özelliğini aça tıklayın. hala düzelmedi ise Daha karmaşık sorunlar olabilir format atıp yükleyebilirsiniz.

Share this post


Link to post
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.