Jump to content

tayan

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About tayan

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teşekkür ederim, birde my kaspersky içinde kendi lisansınıza özel setup hazırlama gibi bir şey var. Ayrıca eski sürümü otomatik kaldırıp yenisini yüklüyor öyle hemde lisans fazla etkinleştirme gibi bir durum olmaz diye düşünüyorum. Daha öncede başıma gelmişti lisansın bloke olması. Keşke program içinden güncelleme denetleyip kurma gibi bir seçenek olsaydı.
 2. Merhaba, Uygulama güncellemeleri için uygulamanın internet sitesinde ki yüklemeler kısmını takip ediyorum http://www.kaspersky.com/tr/downloads/tota...ty-multi-device . Fakat forumda http://forum.kaspersky.com/index.php?showtopic=337078 şeklinde bir konu mevcut olduğunu gördüm. Güncelllemeler için forumda ki bu konu mu daha güncel yoksa site mi? Forumda ki linkler neye göre veriliyor? Total Security 2015 kullanıcısıyım. Kolay gelsin.
 3. Merhabalar. Yaklaşık 1 haftadır Password Manager kullanıyorum bir kısım şifreleri değiştirip programa kaydettim ve bugün itibariyle uygulama .dll eksikliğinden dolayı uygulama kullanılamıyor. Çalıştırmak istediğimde tekrar yüklemeniz sorunu çözebilir diyor ama ne silebiliyorum nede kurulum yapabiliyorum. Şifreler kayıtlı nasılsa diye değiştirdikten sonra ezberlemedim de. Çözüm önerebilecek var mı acaba? İşletim sistemim windows 10, total security kullanıyorum. Kolay gelsin.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.