Jump to content

Recommended Posts

merhabalar kaspersky 2016 multi device 1 cihaz 1 yıl satın aldım

fakat önce pc sonra android cihazım da etkinleştirdim

telefonumdaki uygulamasını kaldırdım ama my kaspersky da cihazlar da hala keyin kullanıldığı yere android cihazımı gösteriyor PC cihazımı göstermiyor nasıl ekleyebilirim

keyin iptal olma durumu var mı ?

kaspersky is 2016 uyglamasında ana ekranda buluna ek araclara tıklayınca solda kısa yollarda bulut korumasının üstünde konsolu yönet diye bır secenek var ordan mykaspersky portalına baglanmıyor cihazımı görmüyor mu kaspersky Yardıml talep ediyorum

http://support.kaspersky.com/11405#block1 şu linkte ki ayarlarda tam da dediğim gibi connect computer to mykaspersky diyorum

bağlanılamadı check your internet connections diyor net bağlantınızı kontrol edin diyorda daha windows sistemi baştan kurdum bide gene aynı hata nedense

windows pc sistemi my kaspersky a baglanmıyor kardeş

post-493164-1451678555_thumb.png

bir sorum daha olcaktı da kaspersky tr sitesi sorunlu

global siteye grııyorum bırsey indircem tr siteeye aktarıyor hep nedense mesala tr sitede total security güncel değil

Kullandığınız eklenti ve ağ programlarından dolayı erişemiyor olabilir. İstenilenleri paylaşmadan bilemeyiz. Kaspersky bağlantı ayarlarını da kontrol etmeniz gerekebilir. 2016 Sürümü daha geliştirme aşamasındadır. Tam gelişme süreci bitince sürümler eşitlenecektir.

On 03.01.2016 at 3:00 AM, murat5038 said:

Norton denemişsiniz bununla kaldırın:

ftp://ftp.symantec.com/public/english_us_...emoval_Tool.exe

Bunu uygulayıp tekrar deneyin.

http://support.kaspersky.com/general/products/11103

yeni konu açmadan direkt buradan sorayım dedim 3 cihaz 1 yıl total security aldım kutulu dvdli. her neyse kurulumu yaptım. bilgisayarı my kasperskye bağla diyorum my kaspersky portalına bağlanılamıyor internet bağlantı ayarlarınızı denetleyin diyor verdiğiniz linkteki işlemi yapmak için giriyorum ancak BranchCache Hosted Cache Client (HTTP-Out) for TCPprotocol, port 443 adlı olayı bulamıyorum bende yok çıkmıyor ne yapmam gerek kafayı yiyeceğim arkadaş o kadar aradım başka yerde de bir şey çıkmadı tesadüfen burayı buldum hemen kayıt olup yazayım dedim 

12 minutes ago, murat5038 said:

En başta yazdıklarımı okursanız yapabilirsiniz.

Olmuyor bağlantı hatası veriyor gidermek için http://support.kaspersky.com/general/products/11103 buradaki işlemi yapmaya çalışıyorum ama söylediği BranchCache Hosted Cache Client (HTTP-Out) for TCPprotocol, port 443 dediği madde de gösterdiği ayar kısmında yok tek tek baktım bir türlü çözemedim. Başka virüs programı da yok bağlantı hatası veriyor dns yok vpn yok normal her şey standart 

4 hours ago, BaksanaBi said:

Kendim ekledim ancak sorun devam ediyor 

Sorun çözüldü ben dvd den kurmuştum meğer eski sürümmüş onu kaldırıp resmi siteden güncel sürümü indirince düzeldi gene de teşekkürler iyi forumlar. 

Rica ederim. Güncel sürüm kullanmanızı her zaman tavsiye ediyoruz zaten. Sitede de güncel linkleri ekliyoruz takip etmiş olsanız.

6 hours ago, murat5038 said:

Rica ederim. Güncel sürüm kullanmanızı her zaman tavsiye ediyoruz zaten. Sitede de güncel linkleri ekliyoruz takip etmiş olsanız.

Ben bu forumu googlede hatayı aratırken rastgele bulduğumdan bu konu hariç başka yere bakmadım direkt bu konuyu gördüm kayıt oldum yazdım çıktı incelemedim. Artık bakarım arada geri bildirim için teşekkürler...

Rica ederim hatasız kullanmanız dileğiyle. Yakında 2018 Türkçe çıkacak o yüzden belirtmiştim. Lisansınız 2017 içinse ücretsiz geçebileceksiniz.

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.