Jump to content
Sign in to follow this  
ktunya

Programı aktif edemiyorum!

Recommended Posts

Bilgisayarımda meydana gelen arıza yüzünden birkaç sefer servise gidip geldi(4-5 sefer) ve her seferinde yetkili servis bilgisayarı yollamadan önce format atmış ve her seferinde elime ulaştığımda anti virüs programnı tekrar bizzat ben kurdum şimdi bilgisayar son geldiğinde ve tamamen tamir olduğunda programı tekrar kuramıyorum açıkçası bunun mantığınıda anlamadım ben programı 2 yıl süre sınırı ile satın aldım herhangi bir aktifleştirme sayısı belirterek satmadılar bu programı. Şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Aldığım lisansın böyle bir sebepten boşa gitmesi durumunda tüketici hakem heyetine başvurcağım sanırım başka bir çarem kalmıyor.

post-575403-1445887006_thumb.jpg

Edited by ktunya

Lisans koşullarında ve kaldırma yöntemlerine uymadığınız için Kaspersky'ın sorunuymuş gibi göremezsiniz bu sizin sorununuz çünkü. Yapabileceğin tek şey Kaspersky teknik destek ile görüşüp kabul görürse çözülür yoksa yapılabilecek başka bir şey yok.

Bilgisayarımda meydana gelen arıza yüzünden birkaç sefer servise gidip geldi(4-5 sefer) ve her seferinde yetkili servis bilgisayarı yollamadan önce format atmış ve her seferinde elime ulaştığımda anti virüs programnı tekrar bizzat ben kurdum şimdi bilgisayar son geldiğinde ve tamamen tamir olduğunda programı tekrar kuramıyorum açıkçası bunun mantığınıda anlamadım ben programı 2 yıl süre sınırı ile satın aldım herhangi bir aktifleştirme sayısı belirterek satmadılar bu programı. Şimdi ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Aldığım lisansın böyle bir sebepten boşa gitmesi durumunda tüketici hakem heyetine başvurcağım sanırım başka bir çarem kalmıyor.

post-575403-1445887006_thumb.jpg

Müsteri hizmetlerini ara ordakiler sana online satın aldıysan mailine gelen makbuz resimlerini isticekler eğer herhangi 1 tekno marketten aldıysan kutusunun ve faturasının resmini isterler büyük ihtimal. Bunlar duruyosa elinde kısa zamanda hallediyolar.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.