Jump to content
Sign in to follow this  
meridyen43

kis 2014 system tray de sarı ünlem sorunu

Recommended Posts

iyi çalışmalar 2010 yılından beri kis kullanıcısıyım bu 2014(14.0.04651g) ü hiç sevmedim bişiler eksik işletim sistemim hep aynı ( win7 ultimate x64 sp1 güncellemeler açık orjinal lisanslı) ama bu 2014 2010 sürümünüz kadar etkili değil

harici bi hdd sahibiyim bi arkadaşa verdim saolsun sality bulaştırmış kendi pc me taktım kis 2014 buldu yaklaşık 1000 civarı exe me bulaşmış yarısını temizledi yarısında programınız bildiğiniz durdu bende kaspersky recovery cd ile sistemimi temizledim gel gelelim bu kaspersky de hala tehlikeli dosya görünüyo normale dönmedi hep bi sarı ünlem system tray de kaldır diyorum tepki yok yoksay diyorum tepki yok hdd takılı tepki yok çıkarıyorum tepki yok ne yapmalıyım ??? sistemimde ve hdd de artık virüs olmadığına eminim programı kaldırıp tekrar kurmak istemiyorum ilk kurduğumda 5 6 kere sürekli çalışmayı durdurdu hatası veriyor program sisteme oturana kadar canı çıkıyor

ayriyeten sistemde güvenlik duvarı açık

zemana antilogger 1.9.3.251

spyshelter premium 6.00

key scrambler premium 3.2.0.3

usb disk security 6.4.0.1

ad muncher v4.91

kullanmaktayım

Edited by meridyen43

Sisteminizde kullandığınız diğer güvenlik araçları Kaspersky'ın işleyişine olumsuz etki sağlamaktadır. Herhangi bir şirketin IS süürmlerinin yanında yardımcı malware firewall vb üürnler kurmamanız gerekmektedir. Çünkü IS sürümlerinde zaten aynı işlevleri barındırmaktadır.

KIS virüs temizlerken kapatmayın donanım çıkartıp takmayın bitmesini bekleyin. Sisteminize göre Kaspersky'ın işleyişi yavaşlayabilir ve sizin bilgisayara yaptığınız müdehalelerle daha da beter hale gelip tarama yapmanız da boşa gitmektedir.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.