Jump to content
Sign in to follow this  
Bevkon

Ebeveyn Denetimindeki Sorun ?

Recommended Posts

Selamun aleykum.

KIS 2013 kullanıcısıyım. Evde bulunan bilgisayarımda Ebeveyn Denetimi uyguluyorum. Ancak Ebeveyn Denetimini etkinleştirdiğim zaman google ye giremiyorum. Googleye girmeye denediğimde şu yazı ile karşılaşıyorum ;

SSL bağlantısı hatası

Sunucu ile güvenli bağlantı kurulamıyor. Bu durum sunucuyla ilgili bir sorundan kaynaklanabilir veya sahip olmadığınız bir istemci kimlik doğrulaması sertifikası gerekiyor olabilir.

Hata kodu: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Ebeveyn Denetimini devre dışı bıraktığım zaman ise direk olarak google ye giriş yapabiliyorum. Ebeveyn Denetiminin içindeki her türlü ayarları en ince ayrıntısına kadar gözden geçirdim. Ancak google ye girmesini engelleyecek bir durum yok. Bu sorun neden kaynaklanıyor. Sorunumu çözmenizi rica ediyorum ?

Selamun aleykum.

KIS 2013 kullanıcısıyım. Evde bulunan bilgisayarımda Ebeveyn Denetimi uyguluyorum. Ancak Ebeveyn Denetimini etkinleştirdiğim zaman google ye giremiyorum. Googleye girmeye denediğimde şu yazı ile karşılaşıyorum ;

SSL bağlantısı hatası

Sunucu ile güvenli bağlantı kurulamıyor. Bu durum sunucuyla ilgili bir sorundan kaynaklanabilir veya sahip olmadığınız bir istemci kimlik doğrulaması sertifikası gerekiyor olabilir.

Hata kodu: ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR

Ebeveyn Denetimini devre dışı bıraktığım zaman ise direk olarak google ye giriş yapabiliyorum. Ebeveyn Denetiminin içindeki her türlü ayarları en ince ayrıntısına kadar gözden geçirdim. Ancak google ye girmesini engelleyecek bir durum yok. Bu sorun neden kaynaklanıyor. Sorunumu çözmenizi rica ediyorum ?

kis2014_10025_02_en13-208516.jpg

kis2014_10025_03_en13-208517.jpg

2. verdiğim resimde ki işaretli yeri değil orada bulunan "Scan encrypted connections" yazan işareti kaldırın. Bilgisayarı kapatıp açın ve düzelmiş olması gereklidir.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.