Jump to content
Sign in to follow this  
kimiraikkonen85

KIS 2013 aktivasyon kodu ile 2011'i uzatma?

Recommended Posts

Selam arkadaşlar,

Yıllardır İngilizce forumu takip edip yazıyordum ve Türkçe bölümünün açıldığını görmek hoş :) Bildiğim kadarıyla Helyum firması Kaspersky ürünlerinin distribitörlüğünü bıraktı ve aktivasyon kodları direkt olarak Kaspersky tarafından sağlanıyor mağazalarda. Bu sorun olur mu bilmiyorum ama benim başka bir sorum var. Mevcut durumda sistemimde kurulu olan Kaspersky Internet Security 2011'i kullanıyorum ama lisansı çoktan bittiği için güncelleme yapamaz halde pasif durumda çalışıyor. Şimdi ben 2013 sürümünü kurmadan (çeşitli nedenleri var) 2011'e 2013'ün lisans aktivasyon kodunu (mesela 1 senelik 1 PC için) girsem kabul eder mi ve bu şekilde bugünden itibaren 1 yıl daha 2011 ile kullanabilir miyim?

Bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

Teşekkürler.

2011 sürümüne En fazla Bir üst sürüm (2012) veya bir alt sürüm(2010) Keyleri destekli diye biliyorum.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.