Jump to content

lautreamont

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

About lautreamont

 • Rank
  Candidate

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. There are many people who are experiencing this problem and nobody is helping. I installed the motherboard drivers + chrome and winrar just to format the computer. The problem starts as follows; I can install kaspersky and use reset. But after Kaspersky update is done, the problem starts. http://rgho.st/6lW5xGh8J this link for my system log....
 2. I have the same problem. And I've just formatted the computer. I just installed motherboard drivers + chrome and winrar for the computer. The problem is developing in the following way. There is no problem when I install the Kaspersky program and reset it on the computer. The problem starts after updating. Please look at this file system log, and tell me what the problem is ??? Sorry. Loading the file on the site gives an error. See this link here; http://rgho.st/7SpKcVNct
 3. Yalnız o ayar sadece sitelerin normal hızda açılmasına yaradı. Diğer türlü Kaspersky'ın hala internet için problem olduğunu düşünüyorum. Çünkü online oyunlarda yine sıkıntı oluyor. Bununla birlikte oyunun exe dosyasını istisnalara ekledim. Ayrıca Kaspersky programını devre dışı bırakıp kapattım. Yine de online oyunlarda takılma söz konusu oluyor. Kaspersky programını tam anlamı ile sildiğim zaman herşey normale dönüyor.
 4. Buyrun Systeminfolog dosyası... http://rgho.st/8mR9mJzqg https://drive.google.com/open?id=1BiJLEVwL9_buryA1TNTFN5scmWY_0Agz
 5. Merhaba tekrardan. Ben de zaten vermiş olduğunuz tool'un aynı sürümünü indirdim. Ve resimde görüldüğü gibi uyduladım. Ayrıca sorunumu tekrardan anlatayım. En başından neler yaptığımı... Elimde Windows 10 pro 64 bit 1803 (en son sürüm) kurulum dosyası var. Windows'u temiz bir şekilde kurdum. Bu işlem bitip Windows açıldıktan sonra ilk olarak bilgisayar'ın Ethernet driver'ını kurdum. Daha sonra Kaspersky Trial Total security 19.0.0.1088 (a.b) indirme aracını kendi sitesinden indirip kurdum. Üzerine Güncelleme yapmadan önce Google chrome programını kurdum. İnterneti Kaspersky programına güncelleme yapmadan önce kullanabiliyorum, ama Kaspersky Trial Total security programını güncelledikten sonra netim felç oluyor. Bazı sitelere erişebilmek 15-20 saniye arası sürüyor. Bunun bir çözüm yolunu buldum, ama bu sefer de ufak bir güvenlik açığı oluşuyor. Şu şekilde çözüm olabiliyor. Ayarlar > Ek > Ağ > Kripto bağlantı taraması kısmındaki ayarı "Kripto bağlantı tarama" yapınca internetim düzeliyor Bu arada sizinle paylaştığım Systemloginfo dosyasına göz attınız mı ? Çünkü herşeyi doğru yaptığıma eminim. Tool programını bu siteden indirdim :
 6. https://www.getsysteminfo.com/download/babcb8a247eae1e07ac580164879153b
 7. System rapor dosyasını ekleyemiyorum. Site bir problem yaşadığımı söylüyor. -102 hatası alıyorum ?
 8. MErhaba, Kaspersky'ın kendi sitesinden total deneme sürümünü indirdim, ve sağlıklı bir şekilde kurdum. Herşey güzel iyi giderken, güncelleme yaptıktan sonra netimde bir problem oluşuyor. Bazı internet siteleri 15 saniye sonra açılıyor. Online oyun oynarken takılmalar söz konusu. Kaspersky programını kaldırınca herşey normale dönüyor. Kurulu oluncada normal, sadece güncelleme yaptıktan hemen sonra internetim bozuluyor. Bu sorunu nasıl çözebiliriz ?
 9. Hi, I have same problem. Setup : startup_14707 version : 19.0.0.1088 Please help me...Thanks.
 10. Dude, I appreciate you. I had a problem with this correction. Have you removed the blocking from website viruses? Thank you.
 11. I have the same problem. When I close the Kaspersky program, the internet works fine. Pls help me...
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.