Jump to content

Kakunemate

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Kakunemate

 • Rank
  Candidate
 1. Biraz paranoyakça ama güvenemeyip sistemi baştan kurdum.Şu anda problem çözülmüş durumda, benim gibi bu tarz problem yaşayan birine belki yardımcı olabilmişizdir.
 2. Aynı sorun bende de oldu, bir önceki yorumda murat bey vpn kullanıyorsanız kaldırın demiş.Ben vpn lokasyonunu almanya yapıp dosyayı sorunsuz bir şekilde indirdim.
 3. Merhabalar, kaspersky total security 2017 kullanıcısıyım.Anlatmak istediğim konuyla ilgili kısa bir şekilde bilgi veriyorum.Kendi sitesinden bittorent programını bilgisayarıma kurmaya çalıştım ve setup kısmında bir takım hatalar meydana geldi ve ben de bundan mütevellit u torrent programını kurmak için onu indirdim.Bittorent programı kurulmamış bir şekildeyken u torrenti kuracaktım setup kısmında ilerledim ve yine bittorentle aynı kısımdayken takıldı ve ben de u torrent programını kurmaktan da vazgeçtim.Şu anda bilgisayarımda yüklü olmamasına rağmen program/ekle kaldır kısmında, kaspersky total security'nin uygulamaları yönet kısmında adaware başlığı altında u torrent programı gözüküyor ve 8 tane alt programcığı var şeklinde gözüküyor.Resimde ekran görüntüsünü aldığım şekilde.Benim merak ettiğim ben programı kurmamış olmama rağmen kendisi bu şekilde nasıl arka planda çalışan uygulamalar yüklediği yönünde.Bu ana utorrent torrent dosya paylaşımı programını ve altındaki ana alt programcıkları nasıl bilgisayarımdan kaldırabilirim.Bu kısıma kadar okuyup bana dönüş yaptığınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.