Jump to content

poisonsnake00

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About poisonsnake00

 • Rank
  Candidate
 1. 4 gün önce tam tarama yaptım ve 8531 tane ''Hidden object.Multi Generic'' buldu.Daha sonra etkisizleştirildi dedi ama sonra kuşkulanııp tekrar c yi taradım gene aynı sonuç bunlardan kurtulmanın bir yolu varmıdır not: TDSS Killer hiçbir şey bulmadı.
 2. kaspersky internet security 2013 kullanıcısıyım ve ayarlarının bütün her şekliyle en üst seviyede. Yalnız geçen gün cahilliğime geldi ve free bir program yükledim bu programı yüklenirken kaspersky resmen uyudu ne bir uyarı nede bir ses programın neler yaptığını anlatayım internet explorer ve kullandığınız bütün browser ların anasayfası ''qvo6'' diye bir sayfa oluyor anasayfayı kaspersky ile de sıfırlasan da normal internet seçeneklerinden de sıfırlasan browser ı açıyorsun gene aynı ''qvo6'' sayfası ve sinir oldum bu ne böyle diye internet ten araştırdım meğer virüsmüş bu arkadaş free programların içinden gizli yükleniyormuş yoğun uğraşlar sonucu çözdüm . Daha başka saçma programlarda yüklendi bilgisayarıma sildim ama bilgisayarımda virüs var kuşkusu öldürüyor beni bilgisayara format mı atayım daha basit bir yöntem var mı uzman bir arkadaş ilgilenirse sevinirim programa ulaşabileceğiniz site (Editlenmiştir)
×
×
 • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.