Jump to content

Lisans yenileme sonrası sorun yaşıyorum

DarkSyrex

Recommended Posts

Merhabalar Ben Lisansımı Yenilemek istedim Siparişi vedim onalyandı işlemi banka kartı ile yaptım ama elime ne kod geldi nede programda aboneliğimin yenilendine dağir bişey olmadı hala aboneliğimin bittiğini ve yenilemem gerektiğini yazıyor ne yapmalıyım

Merhaba, Siparişinizi Kaspersky yasal sitesinden yenilediyseniz, kayıtlı olan e postanıza mail yoluyla gelmiş olması gerekir ödeme işlemi sorunsuz gerçekleştiyse. Spam veya gereksiz kutusunu iyice kontrol edin göremediyseniz. Ödeme işlemi gerçekleşip gerçekleşmediğini banka dekontundan kontrol edebilirsiniz. Ödeme dekontu sorunsuz ise My Kaspersky üzerinden yardım talep edip dekontu gösterip sorularınızı oradan sorabilirsiniz.

Ödeme Sorunsuz Para Çekilmiş Yardım talebinde zaten siparişi verdikten parada çekildikten sonra gönderdim ancak hala cevap alamadım Resmen dolandırıldımı hissediyorum. İsterseniz ödemenin alındına Dağir olan fotorafı atacağım size Sipariş no Takibi Dediğimde İşlem tamamlandı Ürün teslim Edildi diyor ancak Bana hiçbişey gelmedi ürün takip bölümüne girip msn le giriş yapmaya çalışıyorum hata veriyor şifre değiştirdi yorum mail gelmiyor yeni oluştur diyorum yine mail gelmiyor Delirdim Lütfen bi yardım edin

İyi Günler

Lisans süresi sona eren Kaspersky Safe Kids uygulamasının lisansını yenilemek için ödemeyi 9 Ağustos 2019 tarihinde yaptım. Ödemenin onaylandığına dair fatura tarafıma 2Checkout Payment Services tarafıma gönderildi. Aktivasyon kodu için telefon ettiğimde ödemeye aracılık eden firma ödeme bilgimi ve hangi ürüne ait olduğunu doğruladı. Aktivasyon kodu için ise kaspersky Türkiye'yi aramam gerektiğini iletti. Şu ana kadar aktivasyon kodu bana email ile ulaşmış değil. Konuya ilişkin olarak destek rica ediyorum. Saygılarımla

Her şey tamamdır sorun benim Maildeymiş halletim çok sağolun yardımınız için :)
Rica ederim. bahsettiğim gibi satın aldığınız hangi mail girdiyseniz o maile gelir bu gibi sorunlar kayıtı mail bilmemekten veya satış için yapılan mailin farklı olmasından kaynaklanabiliyor. Bu yüzden mail hesaplarınızı ve spam, gereksiz vb. klasörlerini iyice kontrol etmeniz gerekiyor :) İyi günlerde kullanın.

İyi Günler

Şu ana kadar aktivasyon kodu bana email ile ulaşmış değil. Konuya ilişkin olarak destek rica ediyorum. Saygılarımla.

İyi günler, siz de yukarıda bahsedildiği gibi email hesaplarınızı kontrol etmenizi tavsiye ederim. Buradan lisanlar hakkında sadece teknik destek alabilirsiniz ödeme işlemleri hakkında sadece söylediği gibi telefon ile veya My Kaspersky üzerinden sorununuzu destek talebi açarak iletebilirsiniz.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Diğer kullanıcıya önerdiğiniz biçimde kullandığım email hesabının tum klasörlerini kontrol ettim ancak sonuç olumsuz. My Kaspersky'den destek talebi açtım ve yanıt bekliyorum. Yönlendirmeniz için teşekkür ederim. Saygılarımla

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...