Jump to content

Yeni forumumuz hayırlara vesile olsun!

Kaspersky Kullanicisi

Recommended Posts

Sağolun. Eski forum tabanı salt okunur olarak kalacak silinmeyecek isteyen eski cevapları oradan yine bulabilecek. Bu platformda soru cevap şeklinde kısa cevaplar verebilmek için açıldı. Birkaç ay öncesinde bu platforma açılmıştı zaten ancak teknik sıkıntılardan geçiş biraz uzun sürdü. Önceki forumda geçen aylarda çok dilli açıklama yapıldı tarafımca da ancak çok dikkate almadı bazıları :) Geçiş işlemci yakın zamanda tamamlandığı için İngilizce olarak bildiri yayınladık herkes anlasın diye. Hayırlısı olur inş. Hoş geldin bu arada :)

• 1 month later...
silinmeyecek
Silinecek dememiştim zaten :slight_smile:
Neden var olan oluşumu yok edip, aynı şeyden bir daha açtılar bilmiyorum ama,
Derken, bu siteye taşınılmasını, eski forumun kullanılamamasını kastetmiştim :slight_smile:
İngilizce olarak bildiri yayınladık herkes anlasın diye. Türkçe bölümde, Türkçe olarak yayınlansa daha sağlıklı olabilirdi :slight_smile: Daha doğrusu, Türkçe bölümündekiler için daha kolay olurdu anlaşılması :slight_smile:
Hayırlısı olur inşallah
İnşallah :grinning:
Hoş geldin bu arada :)
Hoş bulduk :hugging: Kötü komşu insanı ev sahibi yaparmış, Kötü moderatör de insanı Kaspersky Forum'da konu sahibi yapıyor :wink: Bahaneyle buraya da üye olduk :slight_smile: Kullanımı daha basit ve ziyaretçi sayısı daha fazla olsa, burası favori forumum olabilir :slight_smile: Hayırlı günler diliyorum :slight_smile:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...