Jump to content

vpn açıkken blutv.com'un açılması için halka arz talebi

hilmieker

Recommended Posts

Posted (edited)

Sayın Kaspersky VPN Kullanıcıları,

Kaspersky vpn açıkken blutv.com adresine giremediği için kaspersky destek birimiyle iletişime geçtim. Mağdur oluyoruz, şu işi çözelim koca kurumsal firmasınız felan diye çözülmesini istedim. Sonrasında uzun görüşmeler, arıza kayıtlarını göndermek vb. işlemlerden sonra aşağıdaki çözüm önerisini sundular. İnanmayanlar için mailin ss'i ektedir. Özetle blutv.com sitesinin açılması için "zamanlaması, teknik yapılabilirliğe ve kullanıcılarımız arasındaki talebe bağlıdır."  ifadesi geçmektedir. Bu kapsamda zamanlama ve teknik yapılabilirliği konusunda şu anlık çözüm üretemiyorum. Öncelikle çözülmesi için talep oluşturabiliriz diye düşündüm. Benim gibi mağdurların blutv.com halka arza katılmasını talep ediyorum. Eğer yeterli talep oluşturabilirsek, kaspersky destek biriminin müsait zamanlarını öğrenmeye çalışıp, teknik anlamda bu işi halletmiş diğer vpn firmalarından da gerekli teknik bilgiyi alıp kaspersky destek birimindeki teknik arkadaşlara iletebilirim. Böylece bana önerilen çözüm önerisinide yerine getirmiş olabilirim. Bu sorunu çözeceğime inancım sonsuzdur. Eğer destek biriminin internet, bilgisayar vb. diğer ihtiyaçları olursa bu konuya cevap yazmaları yeterlidir, gerekli eksiklikleri tamamlayacağım. 

Saygılarımla. 

Değerli Müşterimiz,

Göndermiş olduğunuz bilgilere dayanarak size aşağıdaki
çözümü önerebiliriz:

Merhaba,

Erişim sorunu şu anda tarafımızdan
çözülememektedir.
Site sahipleri VPN kullanırken ve/veya belirli IP'lerden sitelere erişimi kısıtlayabilir.
Mümkün olduğunca çok sayıda siteyi ücretli kullanıcılarımızın kullanımına sunmak için çalışıyoruz.
Her bir site için bir çözümün
zamanlaması, teknik yapılabilirliğe ve kullanıcılarımız arasındaki talebe bağlıdır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Eğer herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bu mesaja subject kısmını değiştirmeden cevap veriniz(INC000016530558).

Prosedürlerimiz gereği talebiniz güncellenmediği taktirde 15 günde otomatik olarak kapanacaktır.

Saygılarımızla,
Artur Kosovskikh, teknik destek Mühendisi
Kaspersky 

Halka_Arz.PNG

Edited by hilmieker
Yazım hataları

• 2 weeks later...

Resimde anlatıldığı gibi size gerekli açıklama yapılmıştır. Orada altını çizdikleriniz farklı sitelerden bahsediyor sizin bahsettiğiniz bir siteden bahsetmiyor.

2. satırda yazdığı gibi ip kısıtlaması veya uygulama kısıtlaması seebyle engellemişolabilirler. Bu da Kaspersky tarafıdnan sadece değil girdiğiniz sitenin yönetimi ile de alakalıdır.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...