Jump to content

Kaspersky VPN GTA Online Bağlanmıyor

Hawkz

Recommended Posts

Kaspersky VPN’e bağlandığımda GTA Online oynayamıyorum. Fakat bu sorunu Hotspot Shield’da yaşamıyorum.

İndirilmesi gereken dosyaların olduğunu söylüyor fakat böyle bir durum yok. VPN’i kapattığım zaman problemsiz şekilde bağlanabiliyorum. İnternetten bir kaç foruma baktığımda aynı sorunun aylardır olduğunu fark ettim. Benim dışımda 3 kişi daha Kaspersky VPN ile GTA Online oynayamamış.

Kaspersky ürünlerinden sadece Kaspersky VPN kullanıyorsanız ücretli olanı mı ücretsiz olanı mı kullanıyorsunuz? Ücretsiz ise Paket aşımını geçmiş misiniz kontrol edin. Ücretsiz ise yine farklı server seçebiliyorsanız değiştirmeyi deneyin.

Ücretli kullanıyorsanız farklı server seçince durum değişiyor mu?

Farklı VPN yazılımları kurmayın kalıntıları kalabildiği için sorun yaşayabilirsiniz bunun gibi.

Kaspersky ürünlerinden sadece Kaspersky VPN kullanıyorsanız ücretli olanı mı ücretsiz olanı mı kullanıyorsunuz? Ücretsiz ise Paket aşımını geçmiş misiniz kontrol edin. Ücretsiz ise yine farklı server seçebiliyorsanız değiştirmeyi deneyin.

Ücretli kullanıyorsanız farklı server seçince durum değişiyor mu?

Farklı VPN yazılımları kurmayın kalıntıları kalabildiği için sorun yaşayabilirsiniz bunun gibi.

Ücretli sürümünü kullanıyorum. Hangi sunucuyu seçersem seçeyim yine de aynı hatayı alıyorum. Hotspot Shield kurulu değilken de aynı hatayı alıyordum. Cihazında başka bir VPN yazılımı olmayan arkadaşlarımda Kaspersky VPN’i denediğinde aynı sorunu yaşıyor.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...