Jump to content

Kaspersky Plus

hakan hakan

Recommended Posts

1 _ Pc kapatıp açınca Kaspersky Plus da akıllı ev monitöründe bağlı cihazlar görünmüyor  Pc ye reset atınca düzeliyor ya da bazen kafasına göre birden bağlı cihazlar görünmeme olayı oluyor reset atınca düzeliyor

2 _  Opera  vpn açılmıyor Kaspersky Plus  devre dışı bırakınca açılıyor.

3 _ bazen güncellemeyi otomatik olduğu halde elle yapmak sorunda kalınıyor 

4_ site aramalarında reklam engelleme açık olduğu halde nadiren reklamlı siteler çıkıyor mesela sahibinden arandığında Chrome de reklamlı sahibinden ilk sırada çıkıyor 

5 - tarama bittiğinde bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor açık olduğu halde 

MERHABA bazı bir kaç oluşan hatalar oluyor acaba bir bende mi oluyor genel mi  

1 _ Pc kapatıp açınca Kaspersky Plus da akıllı ev monitöründe bağlı cihazlar görünmüyor  Pc ye reset atınca düzeliyor ya da bazen kafasına göre birden bağlı cihazlar görünmeme olayı oluyor reset atınca düzeliyor

2 _  Tüm URL  tarama denildiğinde Chrome arama yapıldığında site isimlerinde de sayfayı aşağı indirdiğinizde altlarda ki  site isimlerinin yanında kaspersky simgesi görünmüyor  

3_  Opera  vpn açılmıyor Kaspersky Plus  devre dışı bırakınca açılıyor.

4_ bazen güncellemeyi otomatik olduğu halde elle yapmak sorunda kalınıyor 

5_ site aramalarında reklam engelleme açık olduğu halde nadiren reklamlı siteler çıkıyor mesela sahibinden arandığında Chrome de reklamlı sahibinden ilk sırada çıkıyor 

6- tarama bittiğinde bazen bildirim geliyor bazen gelmiyor açık olduğu halde.

7-  VPN  olayında da bir kaç hata mevcut 

kusura bakmayın başınızı şişirdim umarım güncellemeler sebebi ile bu tür hatalar oluyordur en kısa sürede düzelir 

Türkçe kurallarına, forum kurallarına uymayan çok mesajınız bulunuyor. Bunu uyarı olarak alın.

Anı maddeleri tekrar ekleyip yeni konu açmamanız gerekiyor.

Genel olarak cevap vereceğim Türkçe kurallarına uyum sağlamadığınız için.

Akıllı ev monitörü dediğiniz bağlı cihaz ve izleme etkinlikleri olduğu için farlı cihazlardan alınan veriler ne kadar geç gelirse o kadar sekteye uğrar ve gecikme yaşanması normaldir.

Kaspersky Plus, bünyesinde kendi VPN alt yapısı bulunduğu için Opera VPN hizmetini engelleyebilmektedir.Kaspersky ayarlarından ve Kaspersky VPN servisini kullanmıyorsanız kaldırıp/kapatıp kullanabilirsiniz.

Kaspersky güncellemeleri ayarlaran hangi zaman dilimlerinde ve hangi koşullarda güncelleme yapacağı ayarlanabilmektedir.

Reklam engelleme konusunda Kaspersky tarafından daha tanınmamış bir reklam veren veya site olduğundan engellenmemiş olabilir, teknik desteğe bildirip engellenmesi sağlanabilir geri bildirimlerinizle.

Tarama bitiminde Kaspersky penceresi üzerindeyseniz bildirim gelmeyebilir normaldir. Yine de Kaspersky ayarlarından bildirim ayarlarını kontrol edebilirsiniz.

Diğer hata olduğunu düşündüğünüz şeyleri teknik desteğe bildirmeniz gerektiğini hatırlarım. İyi günler dilerim.

Posted (edited)

hepsini denedim olmuyor ben denedim olmadığı için yazdım zaten 

1 _ Vpn sildim  ve kaldırdım ama Kaspersky devre dışı bırakmadıkça farklı vpn'ler aktifleşmiyor

2 _ Akıllı ev monitör de dediğimi ya anlamadınız ya kolay cevap yolunu buldunuz. 

şöyle ki akşam bilgisayarı kapayıp Sabah açınca Akıllı ev monitörüne bağlı cihazlar sıfır görünüyor. Bilgisayara reset atınca bağlı cihazlar görünüyor.

3 - güncellemeler oto da lakin bazen ben kendim atıyorum 

Bu arada destek birime nereden ulaşabilirim bir türlü çözemedim formu  

Edited by hakan hakan

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...