Jump to content

KASPERSKY KURULUM HATASI

hakanguney1984

Recommended Posts

23 minutes ago, umut said:

Merhaba
Ben destekle iletişime geçtim  bilgisayarınızın sistem raporuna ihtiyacımız var dediler göderdim ama benimki farklı bir hataydı ''Uygulama yükleme hatası alıyordum'' 

Bendende sistem raporu istediler.Daha önceki virüs programlarının kırıntıları olabilir dediler.Bakmaları gerekiyormuş.Mailime talimatları yönlendireceklermiş...

On 11/20/2023 at 3:15 PM, umut said:

😄 bende attım daha dönüş yapmadılar inşallah çözülür ikimizinkide 

Kardeşim bana yanıt geldi.Dediler ki : " McAfee WebAdvisor - 4.1.1.846 " uygulamsını kaldır.Bu uygulama kaldırılamıyor bilgisayardan.Kaldırmak için McAfee'nin kendi sitesinde bir program var onu kullanıp kaldırabiliyorsun sadece.Neyse kaldırdık sonuçta.Ama genede yüklenmiyor kaspersky  uygulaması.Gene GSI raporu istediler.Gönderecem şimdi.Paramızla rezil oluyoruz ya.En iyisi diye aldık rezil olduk anasını satim.Bu nasıl iş...

Bu sorun Kaspersky ile ilgili olmuyor sadece kullandığınız işletim sistem, kullandığınız yazılımlar, görüştüğünüz destek ekibinin dediği gibi farklı güvenlik yazılımları yüklü ise bunlardan kaynaklanmaktadır genelde.

Buradan sistem hakkında detay istenmediği için bu durumu destek ekibiyle görüşmeniz gerekmektedir. Varsayılan çözüm önerilerini yine de size belrteyim:

Yukarıda söylendiği gibi;

• Öncesinde yüklediğiniz güvenlik araçları/yazılımları varsa kaldırın. Kaldırdığınızı zannettiğiniz yazılımların kalıntıları genelde sistemde kalır bu tür güvenlik yazılımı kullandığıysanız özel oalrak kadlırma yazılımları bulunur kullandığınız güvenlik yazılımının  kaldırma aracını talep edip işlem sağlayın.
  • Windows güncellemelerinizin yapılı ve güncel olduğunu doğrulayın,
  • Ağ sürücülerinizi kontrol edin,
  • VPN, Proxy, DNS vb. kullanıyorsanız kapatıp yükleme sağlayın,
  • Yeni Kasperksy sürümü indirdiğinize emin olun,
  • Eski bir Kaspersky ürünü kullandıysanız belirtmeyi unutmayın,
  • İnternet hızınızın stabil ve ideal sayılabilecek hızda olup olmadığını kontrol edin,
  • Temiz önyükleme sağlayıp, Windows yeniden başlatıp tekrar yüklemeyi deneyin.

On 11/21/2023 at 5:09 PM, hakanguney1984 said:

Kardeşim bana yanıt geldi.Dediler ki : " McAfee WebAdvisor - 4.1.1.846 " uygulamsını kaldır.Bu uygulama kaldırılamıyor bilgisayardan.Kaldırmak için McAfee'nin kendi sitesinde bir program var onu kullanıp kaldırabiliyorsun sadece.Neyse kaldırdık sonuçta.Ama genede yüklenmiyor kaspersky  uygulaması.Gene GSI raporu istediler.Gönderecem şimdi.Paramızla rezil oluyoruz ya.En iyisi diye aldık rezil olduk anasını satim.Bu nasıl iş...

Bana daha dönüş yapmadılar

4 hours ago, murat5038 said:

Bu sorun Kaspersky ile ilgili olmuyor sadece kullandığınız işletim sistem, kullandığınız yazılımlar, görüştüğünüz destek ekibinin dediği gibi farklı güvenlik yazılımları yüklü ise bunlardan kaynaklanmaktadır genelde.

Buradan sistem hakkında detay istenmediği için bu durumu destek ekibiyle görüşmeniz gerekmektedir. Varsayılan çözüm önerilerini yine de size belrteyim:

Yukarıda söylendiği gibi;

• Öncesinde yüklediğiniz güvenlik araçları/yazılımları varsa kaldırın. Kaldırdığınızı zannettiğiniz yazılımların kalıntıları genelde sistemde kalır bu tür güvenlik yazılımı kullandığıysanız özel oalrak kadlırma yazılımları bulunur kullandığınız güvenlik yazılımının  kaldırma aracını talep edip işlem sağlayın.
  • Windows güncellemelerinizin yapılı ve güncel olduğunu doğrulayın,
  • Ağ sürücülerinizi kontrol edin,
  • VPN, Proxy, DNS vb. kullanıyorsanız kapatıp yükleme sağlayın,
  • Yeni Kasperksy sürümü indirdiğinize emin olun,
  • Eski bir Kaspersky ürünü kullandıysanız belirtmeyi unutmayın,
  • İnternet hızınızın stabil ve ideal sayılabilecek hızda olup olmadığını kontrol edin,
  • Temiz önyükleme sağlayıp, Windows yeniden başlatıp tekrar yüklemeyi deneyin.

Peki para iadesi alabilirmiyiz nasıl iade edecegiz 

On 11/21/2023 at 5:09 PM, hakanguney1984 said:

Bana hala dönüş yapmadılar para iadesi aldım

9 minutes ago, hakanguney1984 said:

Merhaba,

Benim raporlarıda Moskova'ya göndereceklermiş.İncelemek için.Bende yarına kadar bekliyeceğim.çözmezlerse iade alacağım.Çok pişman oldum ya.Hiç böle beklemiyodum açıkcası.

Bende hala donuş yapmadılar 3 gün oldu iade ettim

valla murat bey.moskovadan mail geldi bana.talimatları sırayla uygulayın denildi.talimatlar çok uzun ve karışıktı.açıkcası bilgisayarıma zarar verebilirim diye korktum ve uzaktan bağlantı talep ettim.fakat uzaktan bağlatıda elena hanım bazı yerlere yetkisinin olmadığı benim yapmamı söyledi.sonra bağlantı koptu saat 16:00 dan sonra müdahele edemiyorlarmış.Yni kıscası herşeyi tek başıma ben yaptım.Ama sonuç olarak uygulama yüklendi ve çalıştı.Tüm süreç 1 hafta sürdü.Baya yordu beni açıkcası.....

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...