Jump to content

Kaspersky ücretsiz deneme sona erdi hatası [MOVED]

Fatieh

Recommended Posts

Giriş yapca giriş yapmaya başlayınca giriş yaptım ve yeni bir hesaba giriş yapınca böyle oldu. Kaç kere sildiysem olmadı. Normalde ücretsiz olarak devam etmesi gerekmiyor mu?

Lütfen yardım edin.

Aynısını yaşıyorsanız aynı hatayı yapıyorsunuz demektir. Bizim yapabileceğimiz bir durum yok. Yazılımın da bir hatası olmadığından bu durum sizinle alakalı. Teknik talep ederseniz My Kaspersky üzerinden yarım alabilirsiniz.

Hocam nerede hata yapıyor olabilirim sizce? Programı indirip hesaba girdiğim anda ücretsiz denemenin süresi doldu diyor. Bana hiçbir şekilde seçenek sunmuyor.

Programı kayıt defterinden tamamiyle silmek gibi bir yöntem varsa söyleyin yapayım. Belki birkaç kalıntıdan dolayı böyle oluyordur gibi.

Ayrıca My Kaspersky’dan yardım alacağım da Türkçe mi yoksa İngilizce mi destek alacağım?

Hesap girmeden önce size hangisini kurmak istediğiniz sorulur. Seçenek sunuyor farkında değilsiniz.

Program kaldır üzerindne bu zamana kadar kaldırdıysanız sorunsuz kaldırılır. Bunun bir etkisi yok. Bu tür bir aracı farklı durumlar için öneriyoruz.

My Kaspersky üzerinden Türkçe olarak da yardım alabilirsiniz.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...