Jump to content

Güvenli bir şekilde video nasıl indirilir?

Kaspersky Kullanicisi

Recommended Posts

Merhaba. Video barındıran herhangi bir siteden (YouTube gibi) video nasıl indirilir? Video, siteye ne kadar çözünürlükte yüklendiyse o çözünürlükte indirmek istiyorum. 4K ise 4K, 8K ise 8K.

Ama indirme yapmamızı sağlayacak vasıta, kesinlikle güvenilir ve ücretsiz olmalı. Reklam da olmasa daha iyi olur. 🙂

Önerilerinizi bekliyorum. 🙂

Burada sadece Kaspersky ve sistem güvenliği hakkında sorular sormanız gerekir. Güvenlik konusunda verilebilecek cevap Kaspersky kullanıyorsanız veya farklı bir AV bu genellikle yeterlidir ve sistem güncellemelerini, yazılımların güncelliğini sağlamaktır. Bilmediğiniz video sitelerine girmemeniz olacaktır. İndirme araçlarından en bilindik, güvenli olanı da IDM’dir yine de cevaplamış olalım.

• 2 weeks later...

Burada sadece Kaspersky ve sistem güvenliği hakkında sorular sormanız gerekir.

Bu konular dışındaki soruları nereden sorabilirim?

Güvenlik konusunda verilebilecek cevap Kaspersky kullanıyorsanız veya farklı bir AV bu genellikle yeterlidir 

Evet. Kullanıcı adım Kaspersky Kullanıcısı zaten. :)

İndirme araçlarından en bilindik, güvenli olanı da IDM’dir yine de cevaplamış olalım.

IDM’yi daha önce kullanmadım. Ama, indirilecek bir dosyanın tarayıcıdan daha hızlı indirilmesini sağlayan program olarak duymuştum. 

Edit; Programı indirdim, kurdum. Reklamsız olması güzel. Ama uygulama arayüzü, ikonları filan eski bayağı. XP zamanının ikonlarına benziyor biraz ikonlar. :)

Bu arada program, 1080P üstünü “.mp4” formatında indirmiyor. “.mkv” uzantılı olarak indiriyor.

Windows’un oynatıcıları da 4K çözünürlükte .mkv uzantılı dosyayı açarken hata verdi.

IDM de şu siteye yönlendirdi;

http://www.internetdownloadmanager.com/support/mkvvp9codec.html

Ayrıca,  Android için IDM gibi güvenilir bir indirme programı var mı?

Kaspersky dışındaki soruları maalesef buradan sormamanız azım. Technopat veya farklı platformlarda sorabilirsin. 1080p üzeri indiriyor, bu stream servisi ve siteye göre algılaması değişebiliyor bu yüzden her siteyle uyumlu değil yakalama araçları. Android kullanmadığım için öneri yapamayacağım. Markette güvenilir bir indirme yönetici arayıp bakabilirsiniz.

Kaspersky dışındaki soruları maalesef buradan sormamanız lazım. Technopat veya farklı platformlarda sorabilirsin.

Technopat’ta kural 38 var. Dolayısıyla orada sağlıklı cevap alınamaz. Peki, oradan başka hangi platformlarda aktifsiniz?

1080p üzeri indiriyor, bu stream servisi ve siteye göre algılaması değişebiliyor bu yüzden her siteyle uyumlu değil yakalama araçları.

YouTube’de, 1080P üzerinde “.mp4” uzantılı olarak indirmiyor. Ama “.mkv” uzantılı olarak indirebiliyor.

Medya oynatıcısı codec ile uyumsuz olduğundan açılamıyor ama. :)

Mesajı dikkatli okursanız, verdiğim linklere bakarsanız anlarsınız.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...