Jump to content

AŞIRI YAVAŞ! [MOVED]

thelacivert

Recommended Posts

Kaspersky Secure VPN servisi ücretsiz olduğu için kısıtlı server listesine bağlanmaktadır. Bu yüzden bağlandığınız servera göre hız düşüklükleri hem servis kaynaklı hem server kaynaklı düşmesi doğaldır.

Ücretli olanı almak isterseniz buradan istediğiniz paketini alabilirsiniz:

https://www.kaspersky.com.tr/vpn-secure-connection

Kaspersky Secure VPN servisi ücretsiz olduğu için kısıtlı server listesine bağlanmaktadır. Bu yüzden bağlandığınız servera göre hız düşüklükleri hem servis kaynaklı hem server kaynaklı düşmesi doğaldır.

Ücretli olanı almak isterseniz buradan istediğiniz paketini alabilirsiniz:

https://www.kaspersky.com.tr/vpn-secure-connection

Ücretsiz sürüm kullandığımı neye dayanarak düşündünüz? Ücretsiz olsa böyle bir şikâyet başlığı zaten açmam. Sonradan gerçekleşti bu durum, LorentLab indirimi yapılmadan önce mis gibi hızlıydı, ondan sonra aşırı yavaşladı. Bir görselin açılması bile dakikalar aldığı oluyor.

Çözüm sunacağınıza tencere pazarlamacısı gibi “parayı verin hızlansın” diyorsunuz, bu nasıl modluk?

Ücretli sürümü kullandığınızı düşünüyorsanız Secure sonnection ana penceresinin ekran görüntüsünü paylaşın.

Ücretsiz kullanıyorsanız çözümü belirttiğim şekildedir. Ücretli kullanıyorsanız kampanyaların buna etkisi olmaz. Kullandığınız server değiştirip düzeltmeniz gerekiyor.

Ücretli sürümü kullandığınızı düşünüyorsanız Secure sonnection ana penceresinin ekran görüntüsünü paylaşın.

Ücretsiz kullanıyorsanız çözümü belirttiğim şekildedir. Ücretli kullanıyorsanız kampanyaların buna etkisi olmaz. Kullandığınız server değiştirip düzeltmeniz gerekiyor.

Ya arkadaşım, para verdiğim şeyi ücretli kullandığımı neden “düşüneyim”? Al ekran görüntüsü sana, ücretsiz mi kullanıyorum ben? Nereye gidiyor o zaman benim 35TL her ay? Server yoğunluğunun nasıl etkisi olmaz?

İlk olarak üslubunuzu bir düzeltin. Soru sorarken kullandığınız ürünü hizmeti sistemi belirtetecek olan biz değiliz. Ücretsiz kullanıyorsanız limitleri var dedik, ücretli kullanıyorsanız da server değiştirin dedik.

Almanya olan kısmı Otomatik veya Fast yazılı seçenek olur ona tıklayıp hangi server hızlı ise onu seçip bağlanır.

Server yoğunluğunun nasıl etkisi olmaz?

Size server yoğun olunca etkisi yazan olmadı. Kampanyanın etkisi olmaz denildi doğru düzgün okuyun.

İlk olarak üslubunuzu bir düzeltin. Soru sorarken kullandığınız ürünü hizmeti sistemi belirtetecek olan biz değiliz. Ücretsiz kullanıyorsanız limitleri var dedik, ücretli kullanıyorsanız da server değiştirin dedik.

Almanya olan kısmı Otomatik veya Fast yazılı seçenek olur ona tıklayıp hangi server hızlı ise onu seçip bağlanır.

Server yoğunluğunun nasıl etkisi olmaz?

Size server yoğun olunca etkisi yazan olmadı. Kampanyanın etkisi olmaz denildi doğru düzgün okuyun.

Tek bir teknik cevabı olmadan herhangi bir yetkinliği olmayan ve sadece buradan 'yazan' birisi benim üslubuma laf etmesin.

Otomatik ya da Fast seçeneği seçince Türkiye lokasyonu seçiyor ve yasaklı sitelere girilmiyor. Ne işime yarayacak?

Orada server yoğunluğundan kaynaklanıyor mu yazdım ben oraya? Bir süre belirtiyor orası. Server yoğunluğu nasıl etkilemez kelamı ise '..hızınız kampanyalardan etkilenmez...’ lafına cevaptır.

Çözüm sunacak mısın, demogojiye devam mı?

Son uyarımdır üslubunuza dikkat edin. Kurallar gereği, gereğini yapmak durumunda bırakmayın.

Otomatik veya Fast sadece Türkiye seçiyor ise Almaynda dışında bir server deneyin. Bunların dışında yapabileceğiniz bir şey yok. Ayarlarından bilmediğiniz bir kısmı değiştirmediyseniz farklı serverlarda hız değerleri yoğunluğa göre değişecektir.

Orada server yoğunluğundan kaynaklanıyor mu yazdım ben oraya? Bir süre belirtiyor orası. Server yoğunluğu nasıl etkilemez kelamı ise '..hızınız kampanyalardan etkilenmez...’ lafına cevaptır.

Server ile kampanyanın arasında bir bağ yoktur. Kampanyayı göstererek yoğunluk yaşandığını söylediniz ben de kampanyanın alakası yok dedim. Siz yine alıntıya cevaben kampanyayı gösteriyorsunuz. Yine diyorum: Uygulama içindeki server kampanyalarla alakası olmadığı için hızınıza bir etkisi olmaz.

Hız server yoğunluğuna bağlıdır.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...