Jump to content

VPN Kullanımı Hakkında.

ardad

Recommended Posts

Merhaba;

3 cihaz 2 yıl Plus lisans satın aldım. Lisans dahilinde sınırsız VPN de bulunuyor. Ana hesap benim hesabım. 2 cihaz için eşime ve oğluma davet gönderdim kabul ettiler antivirüsü kullanmaya başladılar. Ancak VPN sınırsız olarak onlarda aktif olmadı. İlk başta 200mb hak verdi, daha sonra 300mb olarak görünmeye başladı ikisinde de. Benim bilgisayarımda sınırsız olarak görünmekte.

Sormak istediğim;

1- VPN i onlar için de nasıl sınırsız aktive edebilirim? my kaspersky da cihazlarım sekmesinde benim cihazımda sarı bir taç simgesi bulunuyor. Benim cihazımın adının altında sınırsız yazıyor. Sarı taç simgesine mouse imlecini getirdiğimde 3 cihazınız için sınırsız VPN yazıyor. Onlarda bu sarı taç yok.

2- Antivirüsü PC için aldık. PC daha çok evde kendi ağımızda kullandığımız cihaz. Public ağlara gün içinde daha çok cep telefonlarımız ile giriyoruz. VPN hizmetini telefonda da kullanmak mümkün mü? İki cihazda aynı anda tanımlama yapamıyorsak antivirüsü PC'de VPN hizmetini sadece telefonda olacak şekilde ayarlayabiliyor muyuz?

Teşekkürler.

Posted (edited)
On 1/4/2024 at 12:27 PM, murat5038 said:

Kaspersky yeni abonelik sisteminde, Kasersky Plus ve üzeri ürünlerinde VPN sadece bir abonelik hesabında kullanılabilir.

https://support.kaspersky.com/KSDE/Android_1.50/tr-TR/140375_1.htm

https://support.kaspersky.com/KPC/1.0/tr-TR/128060.htm

Buradan okuyarak nasıl farlı cihazlarda etkinleştirebileceğinizi görebilirsiniz.

Eğer dediğiniz gibi tek cihaz VPN ise iade edeceğim. Şimdi tekrar kontrol ettim satın alma aşamaları ve detaylar için tıklayın bilgileri dahil hiç bir yerde bundan bahsetmiyor. Ayrıca panelde ilk mesajımda yazdığım gibi 3 cihaz için sınırsız VPN yazıyor. Bu konuda emin misiniz?

Diğer konuya gelecek olursak, verdiğiniz linklerde soruma ait bir cevap bulamadım. Sorum şu aslında. Hesaba 3 bilgisayar ekledim, hesaba ekli olmayan cep telefonumda VPN hizmetini kullanabilir miyim? Bilgisayarda VPN ihtiyacım yok. Bu hakkımı telefona aktarabilir miyim?

Edited by ardad

On 1/13/2024 at 6:31 PM, gayas01 said:

@murat5038 Bey Merhaba Kaspersky hesabımın kayıtlı olduğu mail adresim yerine başka bir mail ile VPN satın aldım. Şu an hesabımla ürünü aktifleştiremedim. Sorunu nasıl halledebiliriz?

https://support.kaspersky.com/common/buy/14709

Burayı okuyun. İletişim kurduğunuzda doğru mail adresi ile sizden gerekli şeyleri isteyeceklerdir.

On 1/9/2024 at 11:10 PM, ardad said:

Ayrıca panelde ilk mesajımda yazdığım gibi 3 cihaz için sınırsız VPN yazıyor. Bu konuda emin misiniz?

Bize gelen bilgi bu şekilde.

On 1/9/2024 at 11:10 PM, ardad said:

Hesaba 3 bilgisayar ekledim, hesaba ekli olmayan cep telefonumda VPN hizmetini kullanabilir miyim?

Var olan hesaba ekli olmayan cihazı, farklı hesap açarak ücretsiz, deneme veya farklı lisans seçenklerini satın alarak da kullanabilirsiniz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...