Jump to content

Startup.exe yanıt vermiyor

Ercument

Recommended Posts

Kaspersky plus satın aldım. Setup dosyasını indiriyorum fakat yüklemeyi başlatamıyorum. Dosya yanıt vermiyor. 3 defa kayıt açtım, dönüş yapılmadı. Çağrı merkezine ulaştım, ilettikleri bağlantıdan indirmeyi sağladım aynı sorun devam etti. Pc'ye 2 defa format attım, bütün güncellemelerim tam, .NET Framework güncel fakat sorun bir türlü çözülmüyor. 

1 hour ago, Yılmaz said:

Bu sorun bende de var müşteri temsilcisi ile konuşmayı denedim ve olması için farklı farklı yöntemler denedim fakat işe yaramadı. Kısa süre içerisinde halledilmesi lazım.

Bu yolu deneyebilirsiniz işe yarayabilir:

https://support.kaspersky.com/common/error/other/14823 

merhaba, bu durum maalesef mevcutta yüklü olan uygulamanın açılmaması ile ilgili diye anlıyorum. Ben henüz ilk yüklemeyi başaramadım. 

Murat Bey merhaba, ilettiğiniz uygulama mevcut uygulamayı silmek için. Sanıyorum önce silip sonra yüklemeyi öneriyorsunuz fakat başlıkta da belirttiğim üzere uygulamanın setup dosyası çalışmıyor. Ben henüz yüklemeyi başaramadım ki silme uygulamasını nasıl kullanayım.

teşekkürler,

Murat Bey, Buyrun ilettiğiniz linkteki uygulama ya ait ekran görüntüsünü koyuyorum. Şu an herhangi bir kaspersky uygulaması yüklü değil. Hangi uygulamayı sileceğimizi neye göre seçeceğiz? İlettiğiniz linkteki remover uygulamasını nasıl kullanacağımızı bu yüzden sordum. Öneriniz bizim sorunumuz için ilerleyecek bir süreç maalesef değil.

image.thumb.png.5c3398775fc6b954038f096ddd6c9bd5.png

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...