Jump to content

Plus vs Total Security

furkan
Go to solution Solved by murat5038,

Recommended Posts

Lisansım 6 gün sonra bitecek. Siteye girdiğimde farkettim yeni ürünler olduğunu. Az çok anlamaya çalıştım ama bazı sorularım var.

1. KTS içine dahil olan program internet security'di. Ama premium ya da plus paketlerinde antivirüs yazıyor aradaki fark nedir?
  2. KTS de sınırsız vpn ve vpn sunucu konumu seçilmiyordu. Pakete dahil değildi yani. Premium ya da plusta bu var mı?
  3. Aktif olarak password manager kullanıyorum. Bu yeni paketlere de dahil mi? Bir cümle şeklinde gördüm sadece; emin olmak istiyorum.
  4. Şu an lisansınızı yenileyine tıklayınca 175 tl ödeme ile (50% indirimli hali) total security olarak uzatabiliyorum. Ama site içinde total security ürünü artık yok yazmakta.
  5. Cihazım MacOS. Bu noktada sorun yasar mıyım?
  6. Son olarak aynı myklaspersky hesabıyla satın aldıgımda bir sorun olur mu? Password managerdaki sifrelerimi kaybetmeden devam etmek istiyorum. Mumkunse vpn premium dahil şekilde (başka bir firmaya 100 tl oduyorum yıllık)

• Solution

Çoğu sorunuza burada açıklama yapılmıştır. 

On 3/19/2023 at 7:40 PM, furkan said:

KTS de sınırsız vpn ve vpn sunucu konumu seçilmiyordu. Pakete dahil değildi yani. Premium ya da plusta bu var mı?

Sınırsız olarak kullanılabilecek ve farklı konum seçilebilir.

Şu an lisansınızı yenileyine tıklayınca 175 tl ödeme ile (50% indirimli hali) total security olarak uzatabiliyorum. Ama site içinde total security ürünü artık yok yazmakta.

KTS, PLUS ile değişti artık. KTS yerine plus almanız daha yararlı olur.

Cihazım MacOS. Bu noktada sorun yasar mıyım?

https://support.kaspersky.com/help/Kaspersky/Mac22_patchC/tr-TR/118665.htm

Son olarak aynı myklaspersky hesabıyla satın aldıgımda bir sorun olur mu? Password managerdaki sifrelerimi kaybetmeden devam etmek istiyorum.

Bir sorun olmaz gerekli ayarları yaptıysanız sorun yaşamazsınız.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...