Jump to content

Password Manager Otomatik Giriş


tcansevdi

Recommended Posts

Merhaba, password managerı kurarken parolalar doldurduktan sonra otomatik giriş yapılsın mı diye sormuştu ben de kabul etmiştim. Ancak şimdi ayarlarda bunu nasıl kapatacağımı bulamıyorum. diyelim bir site için kayıtlı iki farklı hesap var. birini seçtikten sonra direk giriş yapıyor ben bunu iptal etmek istiyorum.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, murat5038 said:

Eğer tarayıcınızda da otomatik doldurma ve şifreleri eklediyseniz ilk oradan kapatın sonra bu sayfaları inceleyin:

https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win23.1/tr-TR/152312.htm

https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win23.1/tr-TR/180293.htm

merhaba, yanıt için teşekkür ederim. Tarayıcımda otomatik doldurma kapalı kayıtlı şifre de yok. Ancak sorunum otomatik doldurma ile ilgili değil. Gönderdiğiniz linkleri inceledim soruma yanıt bulamadım. Sorunum eklentinin otomatik doldurduktan sonra giriş tuşuna direk basması. Bunu iptal etmek istiyorum. 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, murat5038 said:

Otomatik doldurmayı kapatın. Otomatik kaydetme açık kalsın. Verdiğim ilk bağlantıda bu yazıyor.

https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win23.1/tr-TR/85870.htm

https://support.kaspersky.com/help/KPM/Win23.1/tr-TR/154780.htm

Buradan detayları okuyabilirsiniz.

otomatik doldurmayı kapattığımda password manager vasıtasıyla parolalarımı giremiyorum ki elle girmem gerekiyor. 

Link to comment
Share on other sites

  • Söz konusu web sitesi için kasada birden fazla hesap varsa Kaspersky Password Manager, oturum açmak için kullanmak istediğiniz hesabı seçmenizi ister.

Otomatik oturum açmayı etkinleştirip söz konusu web sitesi için varsayılan bir hesap seçtiyseniz Kaspersky Password Manager otomatik olarak oturum açmanızı sağlar.

Kaspersky Password Manager, iki veya daha fazla oturum açma formu içeren web sitelerinde otomatik oturum açma özelliğini devre dışı bırakır.

Otomatik Oturum Açma

Bu düğme, çevrimiçi formları otomatik olarak doldurmak ve otomatik oturum açmak için bu hesabın kullanılmasını etkinleştirir/devre dışı bırakır.

Düğme açık konumundaysa, Kaspersky Password Manager bu web sitesinde otomatik olarak oturum açmak için varsayılan olarak bu hesabı kullanır. Düğme kapalı konumundaysa, uzantı menüsünden elle hesap seçmeniz gerekir.

Varsayılan olarak, düğme kapalı konumundadır.

 

Bu iki yeri okumadan hala aynı şeyi söylüyorsunuz. Burada görebilieceğiniz gibi iki hesap varsa devre dışı bırakılacağı yoksa zaten tek hespa olduğundna giriş yapacağı yazıyor. Girmek istemiyorsanız sitede devre dışı kalması gerekiyor.

Farklı bir özellik istiyorsanız programda olmayan My Kaspersky üzerinden destek kaydı oluşturup geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now


×
×
  • Create New...