Jump to content

Merhaba ; format mı bir daha düşün ; Ben +200 günlük Kaspersky programımı format yüzünden etkinleşme limitini doldurdum ve bir daha açılmaz diye yeni üyelik aldım

hakan hakan

Recommended Posts

ana pencereye sol sayfanın forum logosu eklenseydi benim gibi belki bir çok kişi formatıyla atmakla kafayı yemezdi. 

bu yeni kayıtta 3 kez daha formatın yayımlanması formatla gösterilmediğini sistem hatalarının olduğunu gözlemledim 

Evet; 

Opera tarayıcısını desteklemiyor, opera yüklediğinizde.       

1 - Kaspersky, Chrome da ki olan işlemde bir anormallik olup bazı yazılımlara dayanıklı değil varsa 

mesela; Chrome olan reklam ya da site sayfası üzerindeki özel tarama özelliğini kapatıyor.

2 - CHROME üzerindeki bazı sitelerde reklamları engellememeye başlıyor. site adı verirsek örnek ; yabancdizi. pro

3 - Chrome tarayıcıda aktif bir işlemde örnek tüm URL denildiğinde bir kaç işlemde hatalar görüntüleniyor pencere sonra düzeliyor

4 - Game FORGE oyunu metin2 yüklendiğinde Kaspersky yine bir kaç işleminde anormallik oluyor. bazı hatalar tekrar aktif ya da ayarlar bölümünden geri yükle diyorsunuz ki o zamanda şöyle yapayım deyip silip tekrar yüklüyorsunuz ama kafanızda soru kodları olup formata yöneliyorsunuz. 

Anlaşılacak ana pencere üzerinde müşteri girişi, hemen yanında  forumda olsaydı süper olurdu. 

Edited by hakan hakan

1 hour ago, hakan hakan said:

bu arada etkinleştirme sıfırlanıyormuş acemilik

üstteki yazının düzeltmesidir bu yazı  İLK DEFA forumda yazı yazıyorum kusura bakmayın.  chrome çevirmesinden kaynaklı galiba umarım yazılarım güzelce anlaşılır.

ana pencereye sayfanın sol alt bölüme forum logosu eklenmesi şart benim gibi acemiler format atmakla kafayı yemezdi. oradan direk yardıma ulaşabilirdi.  

bu yeni kayıtta mecbur 3 defa daha format attım.  Sebebi ;

Evet; 

Opera tarayıcısını desteklemiyor, opera yüklediğinizde. 

1 - Kaspersky, Chrome da ki olan işlemde bir anormallik olup bazı işlemlerini durduruyor ya da devre dışı bırakıyor. ya ayarlardan geri yükledim ya da silip tekrar yükledim 

mesela; Chrome olan reklam ya da site sayfası üzerindeki özel tarama özelliğini kapatıyor.

2 - CHROME üzerindeki bazı sitelerde reklamları engellememeye başlıyor. site adı verirsek örnek ; yabancdizi. pro

3 - Chrome tarayıcıda aktif bir işlemde örnek tüm URL denildiğinde bir kaç işlemde hatalar görüntüleniyor 3 dakika sonra  pencere düzeliyor. 

4 - Game FORGE oyunu metin2 yüklendiğinde Kaspersky yine bir kaç işleminde anormallik oluyor. izin verseniz dahi az da olsa bazı hatalar veriyor tekrar aktif ya da ayarlar bölümünden geri yükle diyorsunuz ki o zamanda şöyle yapayım deyip silip tekrar yüklüyorsunuz ama kafanızda soru işaretleri olup formata yöneliyorsunuz.  

keşke ana pencere üzerinde müşteri girişi, hemen yanında  forumda olsaydı süper olurdu. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...