Jump to content

lisans yenileme sorunu. (bu bölgede geçersiz hatası)

fersmart

Recommended Posts

Baküdeyim işle ilgili lisans suresi bitti satın aldım fakat lisans kodunu kabul etmiyor kaspersky.

çok sinir bozucu bir durum. benim illa türkyeye mi gelmem lazım lisansı etkileştirmem için.

Bu iş bu kadar zorlaştırmaya ne gerek var anlamıyorum.

uygulamadaki destek bolumu de hata raporundan başka birşeye yaramıyor.

Forumla degil uygulama uzerinden destek vermek daha rahat olmaz mıydı ?

Merhaba  @fersmart
Hoşgeldiniz!
Hangi Kaspersky yazılımına sahipsiniz?
Kaspersky'nin tavsiyesi:
Uygulamayı farklı bir ülkede satın alınan bir etkinleştirme koduyla etkinleştirebilir miyim?
Kaspersky uygulamasını yalnızca lisansı satın aldığınız çevrimiçi mağazanın bulunduğu ülkede etkinleştirebilirsiniz.

Uygulamayı farklı bir ülkeye yönelik etkinleştirme koduyla etkinleştirmeye çalışırsanız, "Etkinleştirme kodu bu bölge için geçersiz" hatasını alırsınız. Bu, örneğin, uygulamayı Hindistan çevrimiçi mağazasından satın aldıysanız, ancak yüklediyseniz ve Birleşik Krallık'ta etkinleştirmeye çalışıyorsanız.

🙏

Selam. Kaspersky internet security 2019

Net şekilde ifade ettim lisanzı türkiyede satın aldım ve uzattım ve şuanda Azerbaycandayım.

Lisanzı Türkiyede satın aldım ! uzatmak icin benim türkiyeye mi dönmem gerekiyor çok saçma bir durum bu.

Selam. Kaspersky internet security 2019

Net şekilde ifade ettim lisansı Türkiye’de satın aldım ve uzattım ve şuanda Azerbaycandayım.

Lisansı Türkiye’de satın aldım ! uzatmak icin benim Türkiye’ye mi dönmem gerekiyor çok saçma bir durum bu.

Flood’un dediği gibi maalesef satın alınan ülkeye göre lisans kodları verilmekte olduğundan o ülkeye özel kodlardır.

Biraz sistemi kandırmak gibi olsa da bir VPN yazılımı indirip ülkeyi Türkiye gösterip lisansınızı tekrar denerseniz çözüm olabilir. Çözüm olmaz ise belirtildiği gibi teknik destekle iletişime geçip yaşadığınız sorunu belirtin. Aldığınız lisansın ülkenize göre değiştirilmesini talep edin. Lisansı hiç kullanmadıysanız Kaspersky harici bir siteden aldıysanız geri iade etme şansınız varsa iletişim kurup iptal edin. Kendi ülkenizden lisans uzatma veya yeni lisans alıp kullanabilirsiniz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...