Jump to content

Kaspersky Anti-Virüs Lisans ve 30 Günlük Deneme Hakkında


joa

Recommended Posts

Merhaba murat bey

 

aylardır ücretsiz sürümü kullanırım bazı özellikleri kullanamıyordum doğal olarak fakat gayet memnundum özellikle istediğim dosyayı sağ tıklayıp taratmak veya direkt uygulamadan gene tarama yapmak mükemmeldi. uygulamanın içerisinde 30 günlük deneme sürümünü başlat mıydı tam hatırlamıyorum öyle birşey buldum aylarca kullandıktan sonra ve bende "zaten 30 gün sonra tekrar eski haline döner ya" diyip 30 günlük deneme sürümünü başlattım daha önceden böyle bişey oldugunu bilmiyordum uygulamanı içini kurcalayınca buldum.. 30 günlük deneme bitince uygulama tüm korumayı devre dışı bıraktı ve artık tarama yapamıyorum.. bir kaç resim bırakacağım görün diye.. hani böyle olacağını bilseydim 30 günlük denemeyi aktif etmezdim. Bilgisayarımı her yeniden başlattığımda korumayı otomatik olarak devre dışı bırakıyor.. Eski haline dönderemez miyim hiç değilse tarama yapabiliyordum ve korumam da aktif durumdaydı. Eğer olmazsa programı sileceğim çünkü sürekli lisans aktif etmemi istiyor ve bir icraati de yok artık

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Link to comment
Share on other sites

Ücretsiz sürüm ile deneme sürümü farklıdır. Deneme sürümüne geçtiğinizde güvenlik duvarı ve diğer özellikler açılır o şekilde kullanırsınız.

Ücretsize geri dönmek için programı kaldırın kaldırıken ücretsize dönmeyi sorması lazım sormadıysa yüklerken ücretsiz seçmeden devam etmeyi deneyin.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now


×
×
  • Create New...