Jump to content

I started using Kaspersky ever since...

TamirciTR

Recommended Posts

I just discovered Kaspersky. I chose it because it was very successful and economical. I became a premium member. I liked it very much. But since I installed it, sometimes I encounter errors in games that either won't open at all or will kick me out of the game. I know the problem is not with my computer. Because I could play the same games without any problems before installing them. Although I don't know what caused it, I sometimes have the problem of not being able to see my VPN membership on my phone. Connection established. I also have a subscription. But sometimes it turns it into a free connection. He is looking for a subscription but cannot find it. Could you please explain my problem to me exactly?

Anladığım kadarıyla iki sorunuz var.

İlk olanı, oyunların açılmaması veya tepki vermemesi ise bunu Kaspersky kapatarak kontrol edebilirsiniz. Kaspersky kaynaklı ise uygulama içerisinden bir engelleme varsa güvenlik duvarında gözükecektir.

Oyunlarınız lisanslı ve legal ise engel ile karılaşmaması gerekir.

İkinci sorunuz, Kaspersky Premium olan paketi aldıdıysanız yanında verilen sınırsız VPN hizmetinden bahsediyorsunuz anlaşılan.

VPN hizmetini bilgisayarda etkinleştirdiyseniz sınırsız sürüm onda sadece geçerlidir. Telefon veya farklı cihazlarda abonelik sınırında sadece sınırsız kullanılabilmektedir.

• 2 weeks later...

Türk Moderatörün olduğunu bilmek güzel öncelikle bunu söyleyerek başlayayım söze😀.

Kaspersky'i devre dışı bırakarak deneme olayını yakın zamanda bilgisayarıma format atacağım. O zaman deneme fırsatı bulacağım. Gelişmeleri sizinle paylaşırım (Ayrıca oyunlar konusunda da lisanslı ve legal olduklarını da ayrıca belirteyim.).

VPN hizmeti konusunda da premium ile birlikte tamam sınırsız sürümü geliyor lakin en hızlı sunucuya bağlanmayı telefonumdan yapamadım. Cihazımda Premium hesabımı da aktifleştirmiştim oysaki. Tekrardan abonelik satın aldım. Lakin bu seferde her zaman bağlanma problemi yaşıyorum. Bazen ücretsiz sunucuya bağlanıyor. Bazen En Hızlı Sunucu'ya bağlanması için uzun uzun uzun uzun abonelik arama yüklemesini bekliyorum. Lakin bu sefer de "Biz şuan bulamadık. Fakat siz işlerinizi hallederken arkada aramaya devam edeceğiz." tarzında hata benzeri bildirim geliyor ve ücretsiz sunucya tabii oluyorum. Bilgisayarda hiçbir sorun olmadığını belirteyim. Sadece telefonumda böyle bir sorun oluşuyor. Telefonum da eski bir model veya eski bir android sürümlü bir telefon değil. Yeterli güçte ve performansta.

• Like 1

Şebeke çekim gücünüzü kontrol edin. Düşük bağlantı hızlarında en yakın sunucu devreye girer.

VPN konusunda yukarıda bahsettiğim gibi sadece bir abonelik ile girebilirsiniz. Aktif olan cihaz hangisi ise onunla giriş yapıp premium hizmetini kullanabilirsiniz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...