Jump to content

Bende Kaspersky remove tool'u kullandım. [moved]

LerixEren

Recommended Posts

Merhabalar, Kaspersky Total Security 30 günlük deneme sürümünü kullanıyorum. Kaspersky kali linux ın iso dosyasını virüs olarak tespit etti. Bende sorunu tepit ettiği herşeyi çöz dedim. Ardından günler geçmesine rağmen aynen takılı kaldı. Bende kaspersky'a sağ tık yaparak çıkış seçeneğini işaretledim. Programı kaldırmak için windows'un program ekle yada kaldır kısmına ilerledim. Ancak programı kaldırmak istediğimde bu uyarı ile karşılaşıyorum. Bilgisayarı defalarca kez yeniden başlattım ancak uyarı hep aynı. Bende Kaspersky remove tool'u kullandım. (bu arada kaspersky hala arkada çalışıyor ve görevi sonlandır vs. hiçbir görevi gerçekleştiremiyorum.) Tool kaldırdı, bilgisayarı yeniden başlattım. Masaüstünde ki ikonu gitti, başlat seçeneğindeki bölüm de gitti. Ancak hem program ekle veya kaldır kısmında hala uygulama bulunuyor, hemde arka planda hala çalışıyor. Hiçbir şekilde ne uygulamayı açabiliyorum, nede herhangi bir şey yapabiliyorum. Uygulama tamamen çöktü, tıklamama açmama rağmen hiçbir şekilde menü kısmı açılmıyor, ve arka planda çalışmaya devam ediyor. Kaspersky aktivasyon kodunu da uygulamayı açamadığımdan veremiyorum. Desteğinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...