Jump to content

Acil yardım lazım. Uygulama koruması takıldı mobil cihazıma erişemiyorum.

MAE
Go to solution Solved by MAE,

Recommended Posts

Samsung S8+ mobil cihazıma aylar önce Kaspersky uygulama koruması şifresi koydum 4 haneli. Her uygulama açılımında bu 4 haneli şifreyi girip uygulamayı açıyordum. Bugün ekranımda şifrenizi girin kısmına şifremi girdim. Şifre kabul edildi yazısı belirdi ama ekran açılmadı.  Şuanda hiçbir şekilde cihazımın ana menüsüne ulaşamıyorum. Samsung BixBy ile cihazı sesli komut ile yeniden çalıştırma komutu veriyorum olmuyor. Cihazın açma kapatma tuşuna basılı tutuyorum ama ekranda takılı kalmış kod kabul edildi yazısı olduğu için cihazı kapatamıyorum. ekranımın tamamı beyaz bir arkaplanla kaplı üzerinde 4 haneli şifremi girdikten sonra tepede yazan kod  kabul edildi yazısı var alt kısımda da şifreyi girebileceğim rakamsal sayılar yer alıyor. Bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Cihazın pil durumu %87.

• Solution

Samsung Teknik servisine cihazımı götürdüm 3 dakikada cihazı kapatıp açtılar. Sorunum bu şekilde düzeldi. Sorunun cihazdan kaynaklı olmadığını yazılımsal bir hatadan kaynaklı olduğunu söylediler. Bu yüzden Kaspersky Internet Security Android uygulama erişimi kilidini kapatmak zorunda kaldım.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...