Jump to content

ödeme sorunu

Soap

Recommended Posts

merhaba ben kaspersky total security almaya çalışıyorum ama aşağıdaki gibi bir hata veriyor farklı kartları farklı tarayıcı farklı hesap açıp yapmaya çalıştım ama hiç bir şekilde sorunum çözülmedi ne yapmam gerek?

resim_2024-08-28_184614149.png

Posted (edited)

dediklerinizi yaptım ama hala aynı hatayı alıyorum ve denediğim kartların hepsi yurt dışı ödemelerine açık

Edited by Soap

İlk olarak total security değil aldığınız bilginiz vardır umarım. Premium artık yeni adı.

Söylediklerimi yaptığınız halde olmuyorsa linkteki gibi "bize ulaşın" kısmındna durumu bldirmeniz lazım açık şekilde.

• 2 weeks later...

bu olayın aynısını yaşıyorum. kaspersky vpn programını almaya çalıştım olmadı. premium almaya çalıştım olmadı. tüm kartları deniyorum olmuyor. yurt dışına açık hepsi kontrol ettim yine yok. destekten yardım istedim söylediklerinin hepsini denedim yine olmuyor. aslında hiçbir problem yok. ödemeye kadar geliyoruz, bilgileri giriyorum. ödeme almak için bankanın cep telefonuma yolladığı şifreye kadar giriyorum onaylıyorum 10-15 sn kadar bekletip sonunda yukarıdaki arkadaşın attığı görüntüyle karşılaşıyorum. ısrarla uygulamalarını kullanmak istediğim uygulama sahipleri bana bir çözüm getiremiyorlar çok enteresan.

Ödeme onayı veriyorsa bankanız işlem geçmişinde gözükür kod geldiğine göre ödeme site tarafındna onaylanıyordur. Banka onayını girip işlem anında sorun oluşuyorsa bu banka veya tarayıc sorununa işaret ediyor gibi. Farklı tarayıcı kullanmayı deneyebilirsiniz tarayıcı geçmişini ve güncelliğini kontrol edip. Telefondan alışveriş yapıyorsanız mobil veri veya wifi teker teker açıp denenebilir.

Telefon kullanılıyorsa, yerine bilgisayardan işlem yapmayı deneyebilirsiniz. My Kaspersky hesabına girip işlem yapmıyorsanız girip oradan satın almayı yapabilirsiniz. VPN veya benzeri yazılım uygulama kullanıyorsanız kapatıp deneyin. Reklam engelleyici kullanıyorsanız kapatıp deneyin.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...