Jump to content

yer imlerinin silinmesi

Respect

Recommended Posts

Kaspersky durduk yere bu tür bir işlem yapmaz. Hangi Kaspersky hizmetini çalıştırdıysanız oradan geri yükleme varsa o şekilde yapabilirsiniz. Bir zararlı tespiti mi yaptı? Hangi zararlıda bu oldu? Hangi işlemleri hizmeti çalıştırıken oldu tam olarak durumu açıklamanız gerekir.

Eklentilerin silinmesi bir zararlıya bağlı olabilir ancak tümünün silinmesi yazılımın değil kullanım hatasıyla yanlış bir işlem yaptığınız anlamına gelir. Hangi Kaspersky hizmetini çalıştırdıysanız onu belirtmeniz gerekirdi.

Neyi yanlış yapmış olabilirim de silmiş olabilir ki? Kasperky uygulamasını yükledikten sonra açtım bir daha da dokunmadım.

yer imlerini bugün de sildi. Kendi kendine silmez diyorsunuz yıllardır duran imler uygulamayı yükledikten sonra silinmeye başlıyor.

ne olduğunu anlasam ben müdahale edicem zaten yıllardır biriktirdiğim sitelerin hepsi gitti. Uygulamayı iade etmeyi düşünüyorum

Söylediğim gibi yüklediğinde bu işlemi yapması için zararlı tespit etmesi gerekir. Diğer türlü tarayıcı temizliği ve güvenliği için içerisinde olan temizlik yazılımları mevcut, bunları çalıştırdığınızda sadece işlem yapar yoksa izniniz olmadan bir işlem yapmaz.

Güvenli ödeme, güvenli para, güvenli tarayıcı özelliğini çalıştırmadığınız sürece ve yukarıda bahsettiğim tarayıcı temizliği yazılımını çalıştırmadıysanız bu mümkün değil normal halde. 

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...