Jump to content

Kaspersky ve League of legends

Erdi

Recommended Posts

Selamlar herkese League of legends oynarken ilk defa Bugsplat hatası aldım. Lol destek birimi ile görüştüğümde Kaspersky İnternet Sec. nin son güncellemesinin bazı dosyaları engellediği ve bu yüzden bu hatayı aldıgımı söylediler ve kaspersky silmemi istediler. bu yöntem bana çok doğru gelmedi fakat son güncellemeden sonra online oynaya bildigim bazi diğer oyunlarda değişik atmalar gözlemledim 6 .7. denemem de diğer oyunlara girebilirken ki bu da normal değil ama neyse lol e hiç giremiyorum . Yöntemi doğru bulmadığımdan sizlere de danışmak istedim gerçekten böyle bir sorun varsa yüksek kullanıcıya sahip bu 2 firimanın güncellemeler ile birbirini engellemesi normal mi bu çözüme kavuşur mu? , kaspersky ı tum yetkilerini durdurup denedigimde de aynı hatayı aldım

Age of Empires ile ilgili hata aldığınız gözüküyor ancak bu GPU sürücünüzle alakalı. EDGE tarayıcısı da hata aldığını gösteriyor ancak bu da Windows kaynaklı. Güvenlik duvarında ayarlar diğer oyunlardaki gibi izin verilmiş gözüküyor. Diğer oyunları açabiliyorsanız güvenlik duvarıyla ilgisi yok. Geliş kısmında sıkıntı yok ancak gidişte sorun var gibi gözüküyor.Güvenilir uygulamalar kısmında LOL yazılımları izin verilmeyen varsa izin verip tekrar deneyin. Kaspersky Secure Connect'i kaldırın. Gereksiz bir kaç program daha var, RGB yazılımlarından gereksiz olanları kaldırın. MSI ve Asus yazılımlarından gereksiz olanları kaldırın. Riva Turner kullanmıyorsanız kaldırın. Bu yaptıklarına rağmen düzelmiyorsa lisansıyla birlikte kaldırın. https://products.s.kaspersky-labs.com/homeuser/kis2020/20.0.14.1085abc/turkish-TR-0.2014.0/3232383334367c44454c7c31/kis20.0.14.1085abctr_19248.exe Güncel olan 2020 sürümünü kurun.

murat5038 teşekkür ederim GPU dan şüphelendiğim için servise göndermiştim tüm testlerden geçtiğini bir sıkıntı olmadığını söylediler, Age of GPU hatası neyden kaynaklanıyor olabilir ? Güvenlik duvarı yada kaspersky uygulama denetiminde lol için bir engel göremedim , dediğiniz gibi gereksiz RGB yazılımlarını sildim ve Kaspersky Secure Connect' kaldırdım , aklımızdaki soru işaretleri gitsin diye kasperskyı da kaldırdım ve yine Bugsplat hatasını aldım ,son olarak verdiğiniz linkdeki kaspersky kurdum ve lisansladım.Geliş kısmında sorun olup gönderme kısmındaki sorun Windows un son güncellemesiyle alakalı olabilir mi ? çünkü kaspersky ın artık bir engelleme yapmadığından emin gibiyiz.

GPU sürünüz demiştim GPU donnaımsal dememiştim. DDU rehberine göre anlatımı uygulayıp güncel GPU sürücünüzü yükleyin. Kaspersky kaldırdıktan sonra denediyseniz ve aynı sorunu yaşadıysanız zaten Kaspersky kaynaklı değildir :) Windows güncellemesiyle de alakalı olabilir güvenlik güncellemesi aldıysanız. sfc /scannow yapıp bir kontrol edin. Çok fazla dosyanız yoksa yeni bir Windows kullanıcısı açıp orada yeniden LOL'ü yükleyip deneyin.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...