Jump to content

Kaspersky Security Cloud Scanning process stuck on %99.

MET

Recommended Posts

Türkçe bölümünde neden İngilizce yazıyorsunuz?

Sorunuzun cevabına gelince, sistem performansına göre yakın zamanda tamamlanacaktır. Tam taramalarda genelde farklı bir işlem, ağır işlemleri yapmamanız tavsiye ederim.

Beklediğinizde diskinizde bir sorun yoksa tamamlancaktır.

58 minutes ago, murat5038 said:

Türkçe bölümünde neden İngilizce yazıyorsunuz?

Sorunuzun cevabına gelince, sistem performansına göre yakın zamanda tamamlanacaktır. Tam taramalarda genelde farklı bir işlem, ağır işlemleri yapmamanız tavsiye ederim.

Beklediğinizde diskinizde bir sorun yoksa tamamlancaktır.

Ben sadece dil desteği var sandım türkçe moderatörlerin olması beni bi hayli mutlu etti. Öncelikle o attığım ssteki ekranı 2 saat boyunca bekledim, değişen birşey olmadığı için buraya sorayım dedim. %99'da takılıyor .

• Like 1

Söylediğim gibi çok düşük ihtimal yukarıda söylediğim nedenlerden takılabiliyor ancak genelde bu takılma görev yönetcisinde açıldığında işlem yaptığı gözlemlenmektedir. Tam taramaların zaten Kaspersky tarafından işinizin olmadığı boş zamanlarda yapmak daha yararlıdır.

8 hours ago, murat5038 said:

Söylediğim gibi çok düşük ihtimal yukarıda söylediğim nedenlerden takılabiliyor ancak genelde bu takılma görev yönetcisinde açıldığında işlem yaptığı gözlemlenmektedir. Tam taramaların zaten Kaspersky tarafından işinizin olmadığı boş zamanlarda yapmak daha yararlıdır.

Bugün gece yatmadan pcyi açık bırakıp deneyeyim sabaha kadar %99'da kalırsa geri dönüş yaparım size. Bilgisayarım da kötü bir pc değil o yüzden şaşırmıştım rtx 3060, ryzen 5600.

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...