Jump to content

Kaspersky Premium'da VPN özelliğinden tam olarak faydalanamıyorum

piesesti

Recommended Posts

Aylar önce sadece Kaspersky VPN Secure Connection alarak Kaspersky ürünlerini kullanıma başladım. Sonrasında Kaspersky Internet Security aldım ve Kaspersky Premium çıkınca yükseltme istediğimde sadece iade edilebileceği ve yeniden satın alabileceğim söylendi, öyle de yaptım. Kaspersky Premium'da 3 profil hakkı var. Ana profil bende ve 2 cihazı kullanıyorum. Profilin birisi kuzenimde ve 2 cihaz da o kullanıyor. 3. profil ise halamda ve o bir cihaz kullanmakta. Bende sınırsız VPN mevcut iken onlarda mevcut değil. Ve de bende mevcut olmasının sebebi aylar önce aldığım yıllık VPN mi bilmiyorum çünkü Kaspersky VPN Secure Connection olarak sadece bir tane daha önceden almış olduğum ürün gözükmekte, 2.'si gelmedi. Kaspersky Premium'un içerisinde de 269,99₺'lik Kaspersky VPN Secure Connection mevcut yazıyor. Anlam veremedim bu duruma. Totalde 5 önceden aldığım 5 de Kaspersky Premium'la aldığım olmak üzere totalde 10 cihazlık VPN kullanım hakkım olmalıydı mantıken. 

On 4/2/2023 at 5:39 PM, murat5038 said:

Kullanıcı yazan güvenlik yazılımı içindir. KSEC, bir kullanıcıda sınırsız VPN hakkı sunmaktadır.

Ne kadar saçma bir durum bu ve de orada bu bilgi verilmemiş. Ben herkesin VPN'i olacak sanmıştım zaten 5 cihaz var totalde diye. Ben de zaten 1 senelik VPN ödemiştim. 2. aldığımdan da VPN gelmemiş oldu. Genel olarak kullanım vs.'den çok memnunum Kaspersky'den ama bu durum deneyimimi fazlaca olumsuz etkiledi ne yazık ki. 

Maalesef dediğiniz gibi o kısmı karmaşa olacaklarını düşünmemiş olabilirler.

Diğer dediğinizi anlamadım, 2. neyi aldınız? Kaspersky ürününü süre dolup yeni aldıysanız dediğim gibi her satın alımda bir kullanıcı sınırlı sınırsız lisans sağlanır. Yenilemek sayıyı arttırmaz.

On 4/9/2023 at 5:18 AM, murat5038 said:

Maalesef dediğiniz gibi o kısmı karmaşa olacaklarını düşünmemiş olabilirler.

Diğer dediğinizi anlamadım, 2. neyi aldınız? Kaspersky ürününü süre dolup yeni aldıysanız dediğim gibi her satın alımda bir kullanıcı sınırlı sınırsız lisans sağlanır. Yenilemek sayıyı arttırmaz.

Yanlış hatırlamıyorsam Kasım gibi Kaspersky Vpn Secure Connection aldım sadece. Ardından geçen ay Kaspersky Premium aldım. Kaspersky Premium da Kaspersky VPN Secure Connection içeriyordu ancak bana 2. bir kullanım kodu gelmedi ilkinde geldiği gibi. İlkini kullanmaya devam ediyorum. İkinci bir VPN tanımlanmadı yani hesabıma Kaspersky Premium ile.

Anladım. KSEC ürününü aynı mail hesabı ile mi aldınız veya My Kaspersky hesapları aynı mı? My Kaspersky hesabınıza gidip lisanlarınızda Premium ve KSEC gözüküyor değil mi?

Kasım ayında aldığınız KSEC lisansı bittiğinde otomatik geçiş yapacaktır. Erken yararlanmak için destek ekibi ile bir görüşün.

• 1 month later...

Evet, aynı mail hesabıyla aynı My Kaspersky hesabı ile aldım ve ayrı ayrı Kaspersky Premium ve Kaspersky VPN Secure Connection olarak gözükmekte.

Boşuna para vermişim o zaman yıllık aldığım Kaspersky VPN Connection için ya da Kaspersky Premium için. Vermesi gereken VPN'i vermedi. Eski VPN duruyo' sadece.

• 3 weeks later...

Ben kaspersky premium aldım en pahalı olan versiyonu içinde Kids safe de var ve bilgilendirme kısmında 200 mb superfast vpn yazıyor oysa orda yazan sınırsızdı. Superfast vpn sınırsız kaypersky premium da yok mu 

• 6 months later...

Merhaba bugün premium aldım. Ancak vpn sınırlı ve sadece Türkiyede çalışıyor. Vpn premium a dahil değil mi acaba ülke seçtiğim de  yükselt seçeneği çıkıyor. Zaten premium ama

Premium paketinde sınrıısz VPN bulunmaktadır ve sadece bir kullanıcı için geçerlidir. Farklı cihazlarda aktif ise bundan dolayı o şekilde gözüküyor olabilr veya yeni lisanısnızı VPN'de aktif etmemiş olabilirsiniz.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...