Jump to content

Girilen Etkinleştirme kodu için verilen maksimum etkinleştirme sayısı Sorunu ve Destek ekibi

sametix54

Recommended Posts

Saygıdeğer destek ekibi lütfen yardım olunuz 

Daha hızlı sonuç almak isterim destek ekibini dewamlı yokuşa sürmesi beni üzüyor satın aldıgımız keylerı sisteme kayıt ettırdıgımız halde bozulan pc lerı yenıden kurudgumuzda yda aktiive ettigimizde keyleri çaliştiramıyoruz ve yok fatura yok resım isteniyor keyler hesabımda ekli zaten neden bukadar işlemleri yokşa sürüyorlar anlamıyorum

Sayın destek ekibi keyler my.kaspersky hesabına eklı zaten keyler de sorunum olsa sıstemde neden gorunsuz hatalı yada sorunlu yazar bu konuda destek ekıbınden desteklerini bekliyoruz bu konuda bizlere yardımcı olmanızı istiyorum 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dear support team please help
I would like to get faster results, it upsets me that the support team is constantly driving uphill. Even though we have the keys we bought registered in the system,
when we re-install the broken computers, we cannot operate the keys and there is no invoice, no picture is requested, the keys are attached in my account, I don't understand why they are dragging the process so much.
Dear support team, the keys are already attached to my.kaspersky account, even if I have a problem with the keys, why is the system invisible, faulty or problematic, 
we expect their support from the support team, I want you to help us in this regard.

Bizler Keyleri alırken internet yada başka sitelerden aldıgımızda saklamak zorundamıyız aldıgım keyı zaten dırekt olark  hesabıma eklıyorum neden sıtede bu var 

Etkinleştirme kodu ekle

Uygulamaları kolayca indirmek ve cihazları aboneliğinize bağlamak için kodu hesabınıza kaydedin.

Abonelik süreniz, bir etkinleştirme kodu eklendikten hemen sonra başlayabilir! Detaylar

• 2 weeks later...

Son paylaştığınız bölüm zaten elinizde kod varsa girdiğiniz bölümdür. Oradan girildiğinde bir üst kısımda eklediğiniz lisans ve lisansa ait kurulmuş cihazlarınız görülmektedir.

Lisansınızda sorun yoksa belirttiğim kısımda lisansınızla indirilebilecek üürn ve ekleyebileceğiniz cihazlar görülür. Orada indir butonu ile indirip kurduğunnuzda lisans sorunlu değilse lisans istemeden kurulacaktır.

Kaspersky'ın farklı bir yerinden indirme yaptıysanız o dosya ile kurulum yapıldığında lisan isteyecektir. Diğer lisans ve ücret sorunlarına burası değil My Kaspersky üzerinden Destek kısmına basıp kayıt açabilirsiniz. Gerekli olursa telefon desteği de sunulmaktadır ürününüz kapsamındaysa.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Create New...