Jump to content

Posbil

Members
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Reputation

0 Neutral
  1. Tum dosyalar guclu algoritmalar X25519 ve ChaCha20 ile sifrelenir. Bizimle *****@*****.tld e-posta yoluyla iletisime gecin. Kimliginiz: byqP7VIwFP8C2upkPwvsuJ6nWTm_6M9RcO3lCrfxoSM*turkcrypt Bitcoin'le sifre cozme icin odeme yapmanız gerekir. Fiyat, bizimle ne kadar hızlı iletisim kurdugunuza baglıdır. odeme isleminden sonra size sifre cozme aracını gonderecegiz. sifre cozme garantimiz nedir? odemeden once bize ucretsiz sifre cozme icin 3 adede kadar test dosyası gonderebilirsiniz. Dosyaların toplam boyutu 2Mb'den az (arsivlenmemis) olmalı ve dosyalar degerli bilgiler (veritabanları, yedekler, buyuk excel sayfaları vb.) icermemelidir Dikkat! sifreyi cozmeden once herhangi bir para odemeyin. dosyaları test edin. Hicbir aracıya GuVENMEYİN. size yardım etmeyecekler ve dolandırıcılık kurbanı olabilirsiniz. bize e-posta gondermeniz yeterlidir, size her adımda yardımcı oluruz. Diger e-postaları yanıtlamayın. YALNIZCA bu e-posta size yardımcı olabilir. sifrelenmis dosyaları yeniden adlandırmayın. ucuncu taraf yazılımları kullanarak verilerinizin sifresini cozmeye calısmayın, bu kalıcı veri kaybına neden olabilir. Dosyalarınızın ucuncu kisilerin yardımıyla sifresinin cozulmesi taraflar fiyatın artmasına neden olabilir (ucretlerini bize eklerler) veya bir dolandırıcılıgın kurbanı olabilirsiniz.
  2. Selamlar hacker Kaspersky internet secrutiry kurulu makinama uzaktan bağlanıp ki benim bile uzaktan bağlanıp kaldıramadığım kaspersky kaldırabiliyor ki full koruma açık ve parola korumalı olmasına rağmen bunu nasıl yapıyor kaspersky gerçekten güvenilir bir yazılımmı değilmi diye sorgulamama neden oluyor. Hacker ek'te eklediğim kaspersky uninstaller yazılımı ile full korumalı parola korumalı kaspersky kaldırıp beni nasıl hackleyebiliyor???????
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.