IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> KIS 2017 interneti yavaslatıyor veya durduruyor(Browserlarda), Kis interneti belli bi süreliğine durduruyor veya cok yavaslatıyor
hiujang
post 24.01.2017 18:03
Post #1

Newbie
*

Group: Members

Merhabalar yaklaşık 5 gün önce kis 2017 satın aldım ve ve kurduğumdan veri internet chrome opera mozilla fark etmeksizin belli bi süreliğine kesiliyor ve sitelere giremiyorum 3-4 dk gibi bir süre alıyor bu durum sonra normale dönüyor browserlardan internete giremediğim zamanlarda pc de internet var sadece websitelerine giriş yapamıyorum.64 bit win 10 kullanıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Go to the top of the page

+Quote Post
Murat5038
post 24.01.2017 21:58
Post #2

Advanced Member II

Group: Moderators
From: TURKEY/SAKARYA

İnternet koruması içerdiğinden yavaş girmesi veya bazı sitelerde takılması doğal bir durumdur. Bu sistemin performansı ile ve sistem güncelliği ile de alakalıdır. Kaspersky ayarlarını bilinçsiz şekilde kurcaladı iseniz bu da farklı sonuçlar doğuracaktır.
Tavsiye edebileceğim şunlardır; Donanımsal bakım yaptırın, yazılımsal bakım ve güncelleme yapın, Kaspersky'ı kaldırıp güncel Kaspersky'ı indirip yükleyin.

--------------------
Kaspersky IS, Sistem Tarama, Aida64, Kaspersky Rescue, Tune Up Utulity, MalwareByte, Sistem tarama 2

Yapacağın Hayırlı İşleri Yarına Bırakma;Bakarsın Yarın olur da Sen olmazsın !

+Quote Post
muhendisbey
post 26.01.2017 01:58
Post #3

Newbie
*

QUOTE(hiujang @ 24.01.2017 17:03) *
Merhabalar yaklaşık 5 gün önce kis 2017 satın aldım ve ve kurduğumdan veri internet chrome opera mozilla fark etmeksizin belli bi süreliğine kesiliyor ve sitelere giremiyorum 3-4 dk gibi bir süre alıyor bu durum sonra normale dönüyor browserlardan internete giremediğim zamanlarda pc de internet var sadece websitelerine giriş yapamıyorum.64 bit win 10 kullanıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun bende de mevcut. Kis 2016 sürümünde firefox, chrome, opera tarayıcılarını sorunsuz ve hızlı kullanırken 2017 sürümüne gecince bilgisayarın cpu ve ram kullanımı aşırı arttı. Teknik destek birimi ile iletişime geçtim, kontrol bilgi paylaşımı yaptık fakat cevap verme süreleri uzun sürüyor. Bende gecici olarak 2016 sürümüne geri dönüş yaptım.

2016 sürümü ile 30 40 sekme aynı anda açabiliyorken 2017 sürümünde sadece bir sitenin açılması bile ram ve cpu kullanımını aşırı arttırıyor.

This post has been edited by muhendisbey: 26.01.2017 01:59

+Quote Post
naberiyi
post 14.03.2017 04:47
Post #4

Newbie
*

From: Turkey

Tarayıcınızı eklentileri ile beraber sıfırlayın veya temiz bir kurulum yapın. Ardından msconfig ile başlagıç programlarını kontrol edin, kapatın.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

Lo-Fi Version Time is now: 24.03.2017 10:17