Jump to content
aksualigurbuz

veri tabanları ve uygulama modülleri güncellenmiyor. [moved]

Recommended Posts

arkadaşlar selam.çok sevinerek aldığım bu programı bir türlü güncelleyemiyorum.kafayı yiyeceğim.o kadar para verdik adamların türkçe forum sitesi bile yok.destek sağlayacak kimseleri yok.pişman olmak üzereyim.internette yazan herşeyi yapmaya çalıştım.beceremedim sanırım.sonuçta sadece virüs programı anasını satıyım .ne naza çekti böyle kendini.zaten düzgün çalışsaydı şaşardım anasını satayım.umarım birileri sesimi duyarlar...

İlk olarak Türkçenizi düzeltmeniz gerekiyor. İngilizce bölümüne gidip yazarsanız Türkçe insan çıkmaması normaldir. Türkçe bölümünü kontrol edip bulsaydınız veya Kaspersky kendi sitesinden destek kısmına girip forum tıklasaydınız zaten buradan olacaktır. Bilmediğiniz şey hakkında yorum yapmayın.

İkinci olarak kullanmayı bilmediğiniz program hakkında yine yorum yapıyorsunuz. Programın bir hatası yok milyonlarca kişi kullanıyor bir sorun yaşıyorsanız bu sizin ve sisteminizle alakalıdır.

Üçüncü olarak sorununuzu detaylı açıklayacak şekilde konuya yazmamışsınız sorun ne daha belli değil. Sorunu doğru düzgün belirtip hata alıyorsanız hata verilerini paylaşın. Altta verilen linkte yazanları da uygulayıp dosyayı paylaşın.

https://support.kaspersky.com/3632#block1

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.