Jump to content
theark1514

Güncelleme Başarısız

Recommended Posts

Bİlgisayarıma format attım 1 hafta oldu ama gücelleme başarısız diyor sürekli denememe rağmen nasıl çözebilirim bu sorunu ve güncelllerken 2-3 mb takılıyor çok uzun sürüyor sonunda veri tabanı güncelleme başarısız oluyor.

Share this post


Link to post
5 hours ago, murat5038 said:

DNS kullandığınız görülüyor. DNS otomatik yapıp deneyin.

2018-10-26_164550.png

 

Buradaki gibi seçili mi kontrol edin. Ayarlarda oyun modu açıksa kapatın.

_____

https://downloadmirror.intel.com/25016/eng/PROWinx64.exe

Bunu da yükleyin.

C:\Windows\Temp

Bu klasör içindekileri silin

 

Uyku modunu ve performans ayarlarını da kontrol edin uyku moduna girdiği gözüküyor arada.

On 2/11/2019 at 3:15 PM, murat5038 said:

Önce teşekkürler bilgisayardaki oyun modunu kapattım ve programdan proxy ayarlarını sizin resimde gösterdiğiniz gibi yaptım ve temp dosyasındaki genel dosyaları sildim ama 2-3 dosya kullanıyor dedi silemedim sadece onlar kaldı ama şuan için bi problem yok güncelledi teşekkür ediyorum yardımların için yine bi sorun olursa yardım isterim teşekkürler.

 

 

 

Share this post


Link to post

Rica ederim. Güncellemeyi kendi haline bırakırsanız zamanında güncelleyecektir devamlı manuel el ile güncelleme yapmayın kısaca. Temp içinde o kadar kalması sorun etmeyecektir, CCleaner mesela arada kullanabilirsiniz sistem temizliği için de.

Share this post


Link to post

×
×
  • Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.