Jump to content

Recommended Posts

Format sonrası kullandığım hesabın şifresini hatırlamadığımdan şifre sıfırlama isteği gönderiyorum mailimi giriyorum sıfırlama e postası gelmiyor.

Daha detaylı bilgi vermelisiniz. Parola dediğiniz nedir? My Kaspersky şifresi mi? My Kaspersky şifresi değil ise My Kaspersky içinden destek talebinde bulunabilirsiniz.

My Kaspersky şifresini bilmiyor iseniz Facebook ile önceden üyelik almadıysanız, mail adresiniz doğru ve ulaşılabilir durumda ise Chrome tarayıcısından eklenti olmadan bu adrese gidip "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısına basın.

https://my.kaspersky.com/

Size 24 saat içinde mail ile bildirilecektir verdiğiniz bilgiler doğru ise. Yine de gelmez veya sitede hata oluşur ise Mozilla tarayıcı ile VPN benzeri bir şey olmadan talebinizi tekrar gönderin.

Kaspersky internet ve AntiVirüs'e girdiğim şifreler. Siteye girdiğim ödemelerimi gördüğüm falan.

Dediğiniz ürünlerde bahsettiğiniz özellik bulunmuyor. Ev ürünleri içinde sadece KTS'de şifre koruma özelliği bulunuyor. Yukarıda söylediğimi yapın hangi ürünü daha önce kullandıysanız orada gözükecektir ve ona göre yardım alabilirsiniz.

Ben mi anlatamıyorum buradan giriş yapamıyorum. Parolamı unuttum diyip yazıyorum mail gönderildi diyor ama gelmiyor.

a12.png

Evet siz anlatamıyorsunuz. My Kaspersky'a giremiyorsanız en başta ne yapmanız gerektiğini yazdım yaptınız mı tarayıcı işlemlerini?

Yaptınız ve hala gelmiyor ise yeni hesap oluşturup oradan destek talep edin durumunuzu anlatın. Oradan da yapamaz iseniz buradan arama yapın.

0850 202 62 32 (Turkish, English)

Working hours   Monday to Friday, 09:00 - 18:00 (UTC +2)

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.