Jump to content
Obertitus

Fiyat tutarsızlığı

Recommended Posts

Kaspersky Internet Security ürününüzün deneme sürümünü indirdim. Ürünü bir hafta içinde de satın almayı planlıyorum ama web sitesinde 1 cihaz / 2 yıl olan ürün 109,99TL olarak görülüyor ama satın al butonuna basınca ürün 219,99TL olarak karşıma çıkıyor. KDV ile beraber bu fiyat 259,99TL oluyor. Bu işin doğrusu nedir, nasıl düzeltilebilir onu sormak istiyordum.

Share this post


Link to post

Ben ilgili sayfayı açtığımda, fiyatlar aynen dediğim gibiydi. Telefonla firmaya ulaştım. Böyle bir hatanın olduğunu kabul ettiler. Sorunun çözüme ulaşması için foruma yazmamı söylediler.
Demekki benden sonra fiyat ekranı değişmiş.

Share this post


Link to post

Kaspersky sitesine şahsen bir müdahalemiz bulunmuyor. Size neresi söyledi bilmiyorum ancak buradan sadece teknik destek alabilirsiniz. Lisans ve site konusunda My Kaspersky ile iletişime geçilmesi gereklidir.

Fiyatlar değişebilir normal bir durumdur. Daha ucuz istiyorsanız bilindik satış yapan sitelerden alabilirsiniz. (Hepsiburada, Vatan bilgisayar) gibi yerlerden. Alacağınız yerin garantisi altında olarak.

Share this post


Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.