Jump to content

Recommended Posts

Herkese merhaba;

İki adet bilgisayarım var biri laptop biri masaüstü ve ikisinde de KİS kullanıyorum. 19.08.2018 tarihinde iki PC içinde KİS 2019 geçiş yaptım ama mevcut olan keylerim için Kaspersky şöyle bir uyarı verdi resmini de atacağım. 'Girilen etkinleştirme kodu için izin verilen maksimum etkinleştirme sayısını aştınız.' ben bu durumu My Kaspersky hesabımdan Teknik Desteğe yazdım hatta üst üste 4 mesaj ve talep iletmeme rağmen hala sorunum için cevap gelmiyor. Sorunun çözümünü yabancı Kaspersky ve Türkçe Kaspersky' da gördüm lisans ın sıfırlanması lazım ama cevap vermiyorlar nedeni nedir sayın forum yöneticisi bana bu konuda yardım eder misiniz mağdurum Sayın forum yöneticisi sonuçta siz bir Kaspersky çalışanısınız lütfen bana yardımcı olun 4 gündür mağdurum.

Dipçe: Problem ile ilgili fotoğraf ekte vardır.

1223737006_KasperskyHata-2.thumb.jpg.6de571c22f786a49d045f188bc7b968b.jpg

Edited by omer75

İlk olarak yaptığınız hatayı anladınız mı orayı biliyor olmanız gerekli. Forumda ve resimde nedenleri kısmını okuduysanız biliyor olman lazım. Yine de kısaca en çok neden kaynaklandığını belirteyim.

Bir lisansı bir bilgisayara girdiğinizde format atmadan önce lisansı ile beraber denetim masasından kaldırmanız gereklidir. Kaspersky kaldırılırken lisans ve bazı kişisel verilerin daha sonra kuracaksanız kalsın mı yoksa silinsin mi diye size işaretlemeniz için kutucuklar karşınıza çıkar, buradan lisans dahil tüm kaldırmak istediklerinizi orada yazdığı şekilde işaretleyip veya işaretlemeyeceklerinizi seçip kaldırmanız gereklidir.

Bunu yapmadan format atmamalısınız veya farklı VPN, proxy gibi sizi farklı ülkede gösterecek işlemlerden de uzak durup kullanmaya devam etmeniz gereklidir.

Lisans konularında buradan kişisel olduğu için destek veremeyiz nedenlerini belirtebiliriz. My Kaspersky ile üst üste mesaj atmanız birşeyi hızlandırmaz. Doğru ve sorunuza göre eksiksiz bilgiler ile mesajınızı orada oluşturmanız daha hızlı ve net cevap almanızı sağlar.

Eğer orada lisansınız, aldığınız yer, satın alma dekontları, paketli ise paket bilgileri fatura gibi resim ve bilgileri orada paylaşmanız gereklidir. Hala cevap alamıyorsanız yoğunluktan dolayı da cevaplanmıyor olabilir.

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.