Jump to content
Shadow35

KTS 2018 Yükleme dosyaları bozuk hatası

Recommended Posts

kts 2018 aldım, bilgisayarıma format atıp ilk işim kts yi kurmak oldu, fakat 50. mb da yükleme dosyaları bozuk hatası alıyorum. ne denediysem olmadı. dns değiştirdim, başka bilgisayardan indirip attım, türkçe farklı sürümlerini denedim olmadı.

kendi sitesinden indiriyorum kts18.0.0.405abtr_13020 ve forumda olan kts18.0.0.405abtr_13009 sürümlerini denedim ama hata veriyor.

sadece ingilizce denedim ve yüklendi şuan serialimi aktif hale getirmedim, türkçe kullanmak istiyorum.

işletim sistemim windows 7 ultimate 64 bit. windows güncellemeleri yüklendi ve başka güncelleme yok şuan. kurulum dosyalarıyla oynanmamış ve orjinal bir windows sürümü kullanıyorum. 

yardımlarınızı bekliyorum. kts 2018 türkçe offline kurulum varsa onu da denemek istiyorum. 

dipnot: kts 2018 kullanan birisine ulaştım kts 2018 0 45 (c) sürümünün son sürüm olduğu söyleniyor. kendi internet sitesinde a b sürümü var. acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi? cevaplayan moduma şimdiden teşekkür ederim..

Ekran Alıntısı.PNG

İnternet hızınız düşük ise bu tür sorunlar olabiliyor. VPN, proxy vb kullanıyorsanız kaldırın. CCleaner ile temizlik yapıp deneyin yine olmaz ise bu aracı kullanıp kalıntılarını kaldırın:

http://media.kaspersky.com/utilities/ConsumerUtilities/kavremvr.zip

İnterneti hızlı olan bir wifi veya ethernet ile bağlayıp wifi bağlantısını modemden kapatıp deneyin. Farklı sitelere bağlantı sorununuz varsa modemi de resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Aynı sorun bende de oldu, bir önceki yorumda murat bey vpn kullanıyorsanız kaldırın demiş.Ben vpn lokasyonunu almanya yapıp dosyayı sorunsuz bir şekilde indirdim.

VPN varsa kaldırın demiştim. VPN ip adresini değiştirmek Kaspersky'da ülke tanımlamasında ileride başınıza lisans ve benzeri sıkıntılar açabileceğinden yanlış yapmışsınız.

Merhaba, aynı sorun bende de var fakat ben Cd'den yüklüyorum fakat yükleme hatası verip serivse danışın yazıryordu. Napmalıyım ?

On 7/20/2018 at 4:29 AM, Muhammeed said:

Merhaba, aynı sorun bende de var fakat ben Cd'den yüklüyorum fakat yükleme hatası verip serivse danışın yazıryordu. Napmalıyım ?

Yukarıda yazılanları okuyun. Elinizde lisans anahtarı mevcut ise, KTS kullanıyorsanız alttaki linkten indirip kurulum yapabilirsiniz.

https://products.s.kaspersky-labs.com/turkish/homeuser/kts2018/kts18.0.0.405abtr_13009.exe

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.