Jump to content
Yavuz Toygar Aktepe

Ücretsiz deneme lisansım aniden bitti.

Recommended Posts

Merhaba. Birkaç gün önce temiz bir format attım. Windows ve bilgisayar programlarımın tümü orjinal. Korsan kullanmıyorum. Virüsten korunmak için de Kaspersky'ı tercih ettim. Ücretsiz lisans sürem başlamıştı. Bu gün bilgisayarın saatinin yanlış olduğunu fark ettim ve saat dilimini UTC3 Istanbul olarak düzelttim. Ardından Kaspersky lisansımın bitiş tarihi 10. ayın 14'ü görünmesine rağmen lisan süresi doldu diye bildirim geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.

2017-09-16.thumb.png.875ba24539d4e8278c0959abed171035.png Anahtar kısmı ne işe yarar bilmiyorum. Önemli gibi görünüyordu ben de üzerini çizdim (Paint). Lazımsa atabilirim.

Ufak bir edit: Bu lisansın sonunda 3 aylık lisans satın almayı düşünüyorum. G2A ve türevi sitelerden alından kodlar yasal mıdır ?

Edited by Yavuz Toygar Aktepe

Lisansı kapattığınız yerde çarpı işaretine basıp yeniden deneme lisansı seçeneği çıkarsa tıklarsınız veya silip tekrar yükleyin bu şekilde düzelmiyorsa yapabileceğiniz birşey bulunmuyor.

Satın alma ve ortaklarımız sitemizde mevcuttur bunun haricinde satılanlar satıcı ve sizin aranızdadır.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We use cookies to make your experience of our websites better. By using and further navigating this website you accept this. Detailed information about the use of cookies on this website is available by clicking on more information.